2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مانتو نمیپوشم کلا

یه پاییزی دارم یه مجلسی پاییزی رو چهار پنج سال پیش خریدم مجلسی ام امسال خریدم تا چند سال دیگه نخواهم خرید

دوتا چادر ساده

دوتا چادر بحرینی دم دستی

یدونه عربی مجلسی

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2720
ما چادر بندری میپوشیم..20تایی دارم فک کنم..مانتو زیاد ندارم

چطوریه ازاین رنگیا؟

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
اره .دست خودم نیست زیاد میخرم هی ب خودم میگم نمیخرم ولی خدا نکنه چشمم بگیره ی چیو

چون پول خریدشو داری  😒 ان شاءالله همیشه جیبت پر پول باشه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2714

چادری نیستم ولی سه تا چادر دارم پونزده تا هم مانتو دارم

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
زن ب سرولباس وتیپشه ک ب چشم میاد هرررچی بخرین بازکمه

تن ادمی شریف است به جان ادمیت\نه همین لباس زیباست نشان ادمیت

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2706