2737
2739
عنوان

نوزادتون گریه میکنه ...

59 بازدید | 9 پست

سریع بش میرسین یا میزارین گریه کنه 

مثلا وقتی کار دارید 

تو اشپز خونه و ...

دلبندم بند بند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر از من هوایت را دارد...👶🏻💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مال من دوماه و نیمه هست، اصلا گریه نمیکنه، شاید یه بار در روز اونم چی بشه 

اینقدر نگران بودم که بردم دکتر ببینم چرا گریه نمیکنه، دکتر گفت همه چیز ش خوبه 

ولی واقعا نگران گریه نکردنش هستم😩😩😩😩😩

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
خوشبحالت خوبه ک پسر منم دوماهشه همش در حال گریه کردنه به هیچ کاری نمیرسم😭

من بردم دکتر، گاهی گریه کنه اینقدر خوشحال میشم، زود نمیرم صداش بیاد

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2738
من بردم دکتر، گاهی گریه کنه اینقدر خوشحال میشم، زود نمیرم صداش بیاد

خواهر منم پسرش اروم بود همه دورش جمع میشدن هم ی کوچولو صداش در میومد ذوق میکردیم😂

ولی پسر من همش گریه میکنه صدای همسایه ها هم در اومده 

خواهر منم پسرش اروم بود همه دورش جمع میشدن هم ی کوچولو صداش در میومد ذوق میکردیم😂 ولی پسر من همش گ ...

زیادی آروم  هم آدم نگران میشه 

ولی شما سوره والعصر رو زیاد بخون، بچه صبور میشه خیلی