2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی دیگش هم دیشب...رفتم داروخانه..موقع برگشت ۵تا پله رو یکی کردم😣وای مردم از خجالت..شوهر نامردم هم خیلی خندش میومد ولی سعی میکرد نخنده هی قربون صدقم میرفت تا گفتم خوبم.............🤕

2728
چرا

چون اونیکه فکرشو میکردم نشد چون اونیکه نشون میداد نبود 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
مردن بچه ام قطع شدن دست بیماری لاعلاج  دویدن و بدبیاریای پشت هم ولی هووز سرپام و میجنگم

عزیزم احتمال زیاد سحر داری، یه آدم خبره و مطمئن پیدا کن برو پیشش، یا حداقل به سایت دایی ابراهیم یا کانال طب روحانی پیام بده وضعیتت رو بررسی کنن

بارداری سومم خیلی گریه زاری کردم ناراحت بودم البته الان پشیمونم ...خیانت شوهر خواهرم و شکستن خواهرم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

دوتا داشتم. هردوتاشم نمیتونم بگم....یکیش سال۸۴ اتفاق افتاد یکیش ۵سال پیش😪😭

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2706