2410
2553
عنوان

لگد زدن نی نی چجوریه؟

186 بازدید | 36 پست

سلام

من ۲۰ هفته و ۳ روزمه

تا دو روز پیش قشنگ حس میکردم داره حرکت میکنه یه جوری شکمم انگار کش میومد و یه حرکتای خیلی نرمی حس میکردم

از دیروز فقط بعد غذا و شربت حس نبض زدن دارم یعنی عین اول شکمم سفت نمیشه و اون حرکت ها نیست

طبیعیه؟

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   

تکون میخوره تو متوجه نمیشی

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باید خیلی دقت کنی الان حرکاتش خیلی ریزه از،هفته بیست و هشت کامل مشخصه

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2456
لاید خیلی دقت کنی الان حرکاتش خیلی ریزه از،هفته بیست و هشت کامل مشخصه

کاملا حسش میکردم از ۱۶ هفتگی

ولی خب از ۱۶ هفتگی بعد هر سه چهار روز حسش میکردم 

۱۹ هفته و ۶ روز قشنگ حس کردم حرکتشو 

تا پریروز خوب بود

از دیروز فقط عین نبض میزنه 

2714
من از۱۸ هفته کامل حس میکنم.اما یجور کامل درحال تکون خوردن یه روز خیلی کم نگران نباش تاهفته۲۸ کاملا ع ...

اره منظورم همینه تا دو روز پیش قشنگ حس میکردم یعنی کاملا مشخص بود حرکتش

دیروز و امروز فقط عین نبض میزنه

همینطوره اصلا نگران نباش از هفته ۲۸ به بعد حرکاتش مهمه که منظم باشه منم بعضی روزا خیلیی کم تکون میخوره بعضی وقتام زیاد یه روزم بود که اصلا تکون نخورد هفته ۱۹ بودم با استرس رفتم بیمارستان صدای قلبشو شنیدم خیالم راحت شد دکترم گفته طبیعیه حالا

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
همینطوره اصلا نگران نباش از هفته ۲۸ به بعد حرکاتش مهمه که منظم باشه منم بعضی روزا خیلیی کم تکون میخو ...

خدا روشکر

خدا حفظش کنه برات

پس عادیه و نگران نباشم 

اخه عادت کرده بودم به حرکتش

یه حس خیلی خوبی بهم میداد

کاملا حسش میکردم از ۱۶ هفتگی ولی خب از ۱۶ هفتگی بعد هر سه چهار روز حسش میکردم  ۱۹ هفته و ۶ رو ...

همونه دیگه نبضه حرکاتش فرق میکنه من تا بیست هفتگی چیزی متوجه نمیشدم الانم همش فکر میکنم حرکاته

روده هاست.همش میگم یعنی بچس مث نبضه واسه منم یا مث ماهی  که لیز میخوره

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
نه اصلا شکم نداشتم قبلا.. پسر..

استرس نگیر 

تا ۲۳ هفتگی عادیه حس نکنی

ان شاالله به سلامتی بیاد بغلت 😍 

2706