2733
2734
عنوان

لطفا هرکی تجربه واقعی داره نظر بده

413 بازدید | 25 پست

سلام

بچه ها من شوهرم واریکوسل داشت و23مهر 98عمل کرد منم اولین روز آخرین قاعدگیم 22مهر98 بود یعنی روز قبل از عمل همسرم پری شدم و الآن که 22آبان98 هست بعلت کسلی و تمایل به چیزای شود و خواب آلودگی شدید رفتم دکتر برام آز بتا نوشت امروز صبح رفتم دادم و 3 بعدازظهر یعنی حدود یک ساعت دیگه باید برم بگیرم اما از اونجا که خیلی هولم یه بی بی هم زدم،آیا زوده برای نتیجه چون هنوز دوهفته از رابطمون گذشته(حدود18روز) نظرتون درمورد این عکس؟؟نکنه بعلت بتای بالا یه چیزیش بشه حالا جوابم گرفتم عدد بتا میذارم اما تنها شکی که دارم اینه که چرا انقد زود مثبت شده؟؟!!فقط دوستان باتجربه که درست راهنمایی میکنن بیان

مرسی عزیزانم

خدایا بابت همه چیز شکر😍😍دوستت دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی قبل از اینکه شوهرتون عمل کنه اقدام کردین و الان باردارید درسته؟؟؟ مبارکه گلم

نه عزیزم به سفارش دکترش دوهفته بعد از عمل اقدام کردیم

خب گلم دیگه تابلو تر از این ک باردارییییییی مبارک باشه چه پررنگم هستتتتت

عشقم میدونم جوابش مثبته فقط میگم چون 18روز از رابطمون گذشته و هنوز یه روزم عقب ننداختم زود نیس که مثبت شده نکنه مشکلی داره😘

چقدر خوشحال شدم بارداری مبارکه عزیزم از این پررنگ تر هم مگه میشه مگه داریم مبارکه جانم

تا صدای قلبشو نشنوم مطمئن نیستم و آروم ندارم چون یبار تجربه تلخ داشتم که افتاد😢

2738
عشقم میدونم جوابش مثبته فقط میگم چون 18روز از رابطمون گذشته و هنوز یه روزم عقب ننداختم زود نیس که مث ...

فکرکنم بعد از 2 هفته مشخص میشه 

حالا شما جواب بتا رو باید ببینی چقد هستش 

یا شاید قبل از رابطه ای ک داشتی باردار بودی

این ماه دیگه ...
همون لحظه چشامو بستم شروع کردم صلوات دادم باز کردم انو دیدم😉

مبارک باشه عزیزم😍😍اصلا نگران نباش نی نی رو بسپار به خدا همه چیش عالیه😊منم دو هفته بعد از رابطه بی بی چکم مثبت شد اصلا نترس کاملا طبیعیه😘ان شاالله به سلامتی روی ماهشو ببینی و سالم و صالح بیاد بغلت😍❤

معجزه یعنی بعد از ۱۶ ماه انتظار دقیقا همون ماهی که نوبت عکس رنگی داری که بری واسه آی یو آی باردار بشی😍خدایا هزاران بار شکرت ازت میخوام به همه ی منتظرای نی نی معجزتو نشون بدی😊دوست مهربونم یه صلوات واسه نی نی دار شدن منتظرا و سلامتی همه نی نی های تو دلی بفرست ممنونتم😘مهربونا واسه دوباره مادر شدنم دعا کنید دو ساله منتظرم بچم خیلی تنهاست😔اللهم عجل لولیک الفرج🌱
مبارک باشه عزیزم😍😍اصلا نگران نباش نی نی رو بسپار به خدا همه چیش عالیه😊منم دو هفته بعد از رابطه بی ...

الهی فدات شم خیالم راحت شد بچت چی شد؟؟

الهی فدات شم خیالم راحت شد بچت چی شد؟؟

الان باردارم ۱۷ هفته و ۴ روزمه😍

منم شوهرم مشکل داشت و طبیعی باردار شدنم فقط معجزه بود

هفته ۶ تا ۸ لکه بینی داشتم و از استرس داشتم میمیردم همش میگفتم حتما نطفه ضعیف بوده قلبش تشکیل نشده ولی یه روز تصمیم گرفتم فقط مثبت فکر کنم و همه چیو بسپارم به خدا خودش معجزشو برام فرستاده بود خودشم نگه دارش بود😊

هفته ۸ رفتم سونو تشکیل قلب دادم و خداروشکر صدای قلب کوچولوشو شنیدم از خوشحالی فقط اشکام میومد با شوهرم رو ابرا بودیم😄

هفته ۱۲ غربالگری اول رو رفتم سونو کاملا سالم بود و مشکلی نداشت ولی تو آزمایش خونم ریسک سندروم داون متوسط بود که دکتر گفت باید دوباره ۱۶ هفته آزمایش بدی خیلی نگران شدم و ترسیدم ولی بازم نی نی رو سپردم به خدا و به خدا گفتم هدیه ای که بهم دادی رو سالم برسون دستم😊

هفته ۱۶ آزمایش خون دادم تا جوابش اومد قلبم داشت وامیستاد ولی خدا رو هزار مرتبه شکر که بچم سالم بود و همه ریسک هاش منفی شده بود😍

هفته دیگه باید برم سونو آنومالی ولی استرس ندارم چون نی نی رو به خدا سپردم و مطمئنم خدا خیلی هواشو داره و ان شاالله سالم و صالح میذاره تو بغلم😊😍

هنوز جنسیت فسقلی رو نمیدونم ولی هرچی باشه عاااااااااشقشم چون خیلی منتظرش بودم❤

معجزه یعنی بعد از ۱۶ ماه انتظار دقیقا همون ماهی که نوبت عکس رنگی داری که بری واسه آی یو آی باردار بشی😍خدایا هزاران بار شکرت ازت میخوام به همه ی منتظرای نی نی معجزتو نشون بدی😊دوست مهربونم یه صلوات واسه نی نی دار شدن منتظرا و سلامتی همه نی نی های تو دلی بفرست ممنونتم😘مهربونا واسه دوباره مادر شدنم دعا کنید دو ساله منتظرم بچم خیلی تنهاست😔اللهم عجل لولیک الفرج🌱
الان باردارم ۱۷ هفته و ۴ روزمه😍 منم شوهرم مشکل داشت و طبیعی باردار شدنم فقط معجزه بود هفته ۶ تا ۸ ...

وای منم یه سقط بعلت عدم تشکیل قلب داشتم فکر کنم همون چون شوهرم واریکوسل داشت نطفش ضعیف بود بعد دیگه هرکار کردیم باردار نشدم و هرماه کارم گریه بود خودمم تنبلی دارم و بالتروزول تخمک دارم خلاصه یروز هسته از همه چیز اصمیم گرفتم بفهمم آخه مشکل چیه خدا خیرش بده دکتر علوی تو جلسه بهم گفت توکه با قرص تخمک داری اما من تو میکروسکوپ اسپرمی ندیدم شوهرت رو ببر پیش یه اورولوژیست خیلی تو نت گشتم یه دکتر پیدا کردم که همه خوبش رو نوشته بودن دکتر موسوی دیدم سید هم هست گفتم خدایا خودمون رو میسپریم به اولاد پیغمبرت سریع وقت عمل گرفتیم دوهفته بعد از عمل گفت نزدیکی کنید 90درصد بارداری موفقه شانس منم که پریه من با عمل اون باهم شد و دقیقا بعد از جذب بخیش 14 سیکلم بود که گویا همون شب گرفته😍😍پس حالا که خدا خودش خواسته خودشم هوامون رو داره دعا میکنم زودتر خیالت راحت شه و بغلش کنی توهم دعا کن مارو😉😍

2706