1676
1605

همون اول بزاری نمیگن هولی😐

فقط 43 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله دامن همه منتظراسبزشه🦆واسه سلامتی نینیمصلوات بفرستید😍♥🌹🐇نینیم اومد باتچکر ازشما😁💜

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

اره

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد 
1665

لباش خوشگله 😐چشاش چ طرز ارایشه عین وزغ شده  ابروهاشو انگار جاده چالوسه 

فقط 43 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله دامن همه منتظراسبزشه🦆واسه سلامتی نینیمصلوات بفرستید😍♥🌹🐇نینیم اومد باتچکر ازشما😁💜

ترسناکه شبیه مونالیزاس

تویی که داری امضامو میخونی 😍🌷 واست یه دنیا سلامتی عشق و ثروت ارزو میکنم و امیدوارم به هرچی دلت میخواد برسی هر سحری طلوعی دارد پس نا امید نباش روزی رسان و نجات دهنده خداس ☺️❤️😘خدایا مرسی همسرمو عشق زندگیمو بهم دادی دوستت دارم؛ بابت همه چی حتی نفس کشیدنم شکرت😍🤗🥰

اره اما ارایشش خیلی غلیظه باید دید بدون ارایش چ شکلیه از نظر من کسی ک خوشگله بدون ارایش هم باید خوشگل باشه در اصل اون بیس زیبایی رو داشته باشه

مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما

خوشگله ولی خب شاید راضی نبوده عکسشو بذاری 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد 
1645