2726
عنوان

دلم یه تغییر اساسی میخواد +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2848 بازدید | 96 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عشقمممم 

چرا تو تاريكي مطلق با فلش گوشي از خودت عكس گرفتي 

مث اين عكسا شده كه دوربين هاي مادرن قرمز از قاتلا ميگيره

رمز اين اكانت دست دو نفر ديگه توسايت هم هست ❤️خودم در اختيارشون گذاشتم ..

اگه  تغیر اساسی میخای بینیتو عمل کن بقیه اجزای صورتت عالیه

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢
رنگ موهاش خوبه؟

اره قشنگن بهش میاد🙄

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
آره ولی میترسم از عمل 

ترس نداره عزیزم هرکی عمل کرده راضی بوده خیلی خوشگلتر میشی چون همه اجزای صورتت قشنگه

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..
عشقمممم  چرا تو تاريكي مطلق با فلش گوشي از خودت عكس گرفتي  مث اين عكسا شده كه دوربين هاي ...

خخخخخ آخه دارم بچمو خواب میکنم تاریکه

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
2706