2703
2553
عنوان

هدیه شوهر برای زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 3253 بازدید | 55 پست

هنوز که مونده ولی حس میکنم خریده🙄و برام مهم واقعا اگر نیاره برام چیزی حس میکنم باهاش دعوا میکنم😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
اره منم دقیقا شرایط تورو دارم دستو بالش خالیه یکم اونقدرام برام مهم نیست ولی از حرفای بقیه میترسم ...

بگو بدل طرح طلا بگیره منم شوهرم تولدم دسش خالی بود جلو خانوادم ک بهم طلا دادن خجالت میکشید برام بدل طرح طلا گرفت دو ماه بعد چون من واقعا توقع نداشتم برام ی تیکه طلا گرفت

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
هنوز که مونده ولی حس میکنم خریده🙄و برام مهم واقعا اگر نیاره برام چیزی حس میکنم باهاش دعوا میکنم😂

پس پیشاپیش ارزو موفقیت دارم برات😂

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2714
😂😂😂

البته شوهر من تو تایم عادی ام کلی کادو میخره😂😂🤭ولی حالا اگه به هر دلیلی کادو نده میفرستمش خونه مامانش😊

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
پس پیشاپیش ارزو موفقیت دارم برات😂

😂😂😂بهش اصلا نگفتم و یک جوری هم رفتار میکنم که خوب حالا اصلا مهم نیست ولی واقعا نخره حس میکنم شاید بعد این همه سال ارامش بزنم بکشمش😂

2706