2726
عنوان

کسی حس ششمش قویه بیاد

71 بازدید | 11 پست

میشه بگی پسر همسایمون با کس دیگه دوست هست ؟ و منو دوست نداره

استاتر های عزیز لطفا لایک نکنین البته قبلا مراتب تشکر خود را بابت مهمان نوازی تان اعلام میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
در این حد ناراحتم 

خب زیر نظر بگیرش ول حس ششم کن عزیزم 

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
خب زیر نظر بگیرش ول حس ششم کن عزیزم 

چند روز پیش بیرون احساس کردم ماشین اون بود که یه دخترم توش بود قرتی، دقیق خودشو واضح ندیدم ولی نمیدونم چرا دلم میگه اونه

استاتر های عزیز لطفا لایک نکنین البته قبلا مراتب تشکر خود را بابت مهمان نوازی تان اعلام میکنم
چند روز پیش بیرون احساس کردم ماشین اون بود که یه دخترم توش بود قرتی، دقیق خودشو واضح ندیدم ولی نمیدو ...

بیشتر زیر نظر داشته باشش نزدیکت هست راحتی 

شماره پلاکش هم بلد باش اشتباه نکنی 

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
بیشتر زیر نظر داشته باشش نزدیکت هست راحتی  شماره پلاکش هم بلد باش اشتباه نکنی

ماشین رو دوروز بود خریده بود شماره آخر ماشین مشکوک رو بیرون که دیدم دوشماره اخرشو حفظ کردم برام آشنا بود گفتم تو کوچه ببینم نگاه میکنم ولی در کمال ناباوری ماشین همون روز عوض شده یه رنگ دیگشو دیدم پارک کرده یعنی بسرعت عوض کرد