1507
1411
🤣🤣🤣🤣🤣برعکس من  اخه خونه نامزدم ۱۹۰ متره حیوانات دوست نداره نگه داره

اینجوری خوبه 

خونه ما پره قناریه😏

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داری میای؟قدمت روچشاموووون زندگیییییی👶🤰                ❤❤❤❤❤خدایا شکرررررررررت❤❤❤❤❤

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1484

من حیوون تو خونه دوست ندارم

دلیل اصلیم اینه که خیلی خیلی گناه دارن تبدیلشون کنیم به اسباب بازی و حبس شون کنیم تو خونه،حیوون خدا باید ازادباشه و طبق غریزه خودش تو بیرون و تو طبیعت زندگی کنه

دومم اینکه که خب کثیف کاری دارن دیگه،مثلا فاز اینایی که میان میگن سگم پریود شده تو خونه یا نمیدونم امروز سگم یا گربم وسط خونه زندگی جیش کرده باسرکه ودستمال تمیز کردم 😦،حس لاکچری بودنم دراین ضمن بهشون دست میده اینا رو درک نمیکنم اصلا 

⛔ ولیه خدا خیلی قبل تر برای هدایت انسان ها تلاش میکنه اما اگه مردم و نخبگان به موقع متوجه منظور رهبرشون نشن، در دومینوی اتفاقات تلخ ، روز گار مردم سیاه خواهد شد...💜 
نژاد سگتون چیه؟ نگهداریش سخت تیس؟

میکس مالتیز و پیکینیز

من چون تو خونه نگهش میدارم موهاش میریزه، نگهداری سگ سخت نیس، تمیز کردن خونه سخته

کاربر جدید نیستم، نزدیک بود شناسایی شم کاربری قبلیمو لغو کردم  به خیر گذشت
1334
من حیوون تو خونه دوست ندارم دلیل اصلیم اینه که خیلی خیلی گناه دارن تبدیلشون کنیم به اسباب بازی و حب ...

مگه سگ ها هم پریود میشن

به زودی در این محدوده تیکربارداری نصب میشود به حول و قوه الهی،،،بیا که خیلی منتظرتیم مامانی😍😘👶👧

سگ که نجسه ،،، دست خیس بهش بزنین باید دستتونو آب بکشید،، میکروباش با شستشو و ضد عفونی از بین نمیره،،، الان خون ک نجسه با شستن پاک میشه ،،ینی در عین اینکه خون هست پاک میشع؟

به زودی در این محدوده تیکربارداری نصب میشود به حول و قوه الهی،،،بیا که خیلی منتظرتیم مامانی😍😘👶👧
مگه سگ ها هم پریود میشن

اره خرگوشا هم میشن

⛔ ولیه خدا خیلی قبل تر برای هدایت انسان ها تلاش میکنه اما اگه مردم و نخبگان به موقع متوجه منظور رهبرشون نشن، در دومینوی اتفاقات تلخ ، روز گار مردم سیاه خواهد شد...💜