2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثل شمام قراره ۲ آذر زایمان کنم نگرلن نباش...شکم منم کوچیکه هیچ کس باورش نمیشه ۹ ماهه ام....راست ...

سعی میکنم استرس نداشته باشم ساکمم بستم برای زایمانم کار خاصی  نمیکنم شماچی

2728

تو عمرم از این زاویه شکم زن باردار ندیده بودم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

اوه شما که میگید این بزرگه من هفته ۳۱هنوز تموم نشده یه کوچولو از اینم بالاتر اومده

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
نه من طبیعی ام....ساکمم بستم اما هر چه به زمان زایمان نزدیک میشه استرسم بیشتر میشه....برا سز زود نیس ...

طبق پریود ۳۸هفته تکمیلم ولی طبق سونو ۳۹تکمیل دکترکفت نمیشه ریسک کنم 

2706