2703
2553

نگران نباش شکمت که کوچیک نیست من برای سزارین رفتم تا راه نرفته بودم کسی متوجه نمیشد باردارم  پسرم هم 3200 بود بیشتر به این توجه کن چقدر از اول بارداری تا حالا وزنت اضافه شده. ایشالا راحت دنیاش بیاری و سلامت باشه

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
از این گنده ترررر🙄

😹😹😹😑👌

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
39 هفته و4روز زابمان کردم، خب هفته های آخر موقع وزن گیریه شکمم ولی بزرگ نبود ،وقتی وزنش کردن گفتن ...

درسته هفته هاي آخر وزن ميگيرن ولي من فكر نميكردد اينهمه تغيير كنن واقعا 👍🏻👍🏻 ماشالا خدا حفظش كنه 😘😍

ولي شايدم سونوي ٣٦ هفته وزن رو بهت اشتباه گفته بوده 🤔

تغذيه ي خاصي داشتي عزيزم روزاي آخر؟ 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2714
درسته هفته هاي آخر وزن ميگيرن ولي من فكر نميكردد اينهمه تغيير كنن واقعا 👍🏻👍🏻 ماشالا خدا حفظش كنه ...

نمیدونم فکر نمیکنم وزن سونو رو اشتباه گفتن،نه تغذیه خاصی نداشتم ،ولی شبا دوبار شام میخوردم😂

نمیدونم فکر نمیکنم وزن سونو رو اشتباه گفتن،نه تغذیه خاصی نداشتم ،ولی شبا دوبار شام میخوردم😂

آهان مرسي عزيزم 😂😂

آخه فاميل ما وزنش بچش از چيزي كه گفته بودن كمتر بود موقع تولد دكترش گفته بود سونو اشتباه بهت گفته بود چون تخميني ميگه وزن رو ، از اين بابت گفتم 😊🌹

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
به نظر منم سونودقیق نمیگه

بله سونو خطا داره 

بر اساس اندازه هاي استخوان و بدن وزن رو ميگه بخاطر همين ممكنه كم و زياد باشه 

2706