2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چشم نخوری؟ من خیلی شکمم بزرگ بود اصلا جلو نمیدادم و چادرم همش رو شکمم بود بدم میومد میگفتم واااای چه گندست یا میگفتن مطمئنی فقط یدونست؟ یه حس بدی به مادر دست میده بچم ۳۹۰۰ دنیا اومد تو ۳۸ هفنه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2728
ی اسفندی دود کن صدقه هم بذار تامیکو بده نی‌نی یار حذف‌کنه بعضیا خییلی بد و حسرت بار نظر دادن 

آره درست میگه دوستمون بخدا چشم میخوری

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738
ی چندتا نظراتو خوندم یجوری شدم 😶😶😶

منم

میترسم بچم کوچیک باشه 

من شکمم خیلی از مال شما کوچیکتر بود بچم دنیا اومد ۲۶۰۰ بود مال شما خوبه ماشالا وزنش نگران نباش

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪

اولا ترس نداره.. کوچیک باشه مگه چیه. غذای مقوی میخوری شیرش میدی بزرگ میشه.

دوما اندازه شکم اصصصصلا مهم نیست. من شکمم تو بارداری از همون اول خیلی بزرگ شد همه میگفتن یا دو قلو بارداری یا بچت خیلی تپله. ولی بدنیا اومد با وزن ۳۴۰۰. ولی شیرمو مقوی کردم حسابی تپلی شد.

جاریمم همون موقع باردار بود ولی شکمش خییلی کوچیک بود. ولی اونم بچش با وزن ۳۴۰۰ بدنیا اومد. 

پسسسس نگران نباش.... 

❤  

منم شکمم خیلی بزرگ نبود تا آخر بارداریم چادریم هستم که اصلا پیدا نبود بعضی شکما ماهیچه ها و پوست خوبی دارن  کش نمیاد حالا هم ارثیه هم ورزش و تغذیه خوب موثره

بلافاصله بعد زایمانم شکمم رفت چسبید تخت تخت انگار اصلا من نبودم که تا چند ساعت پیشش باردار بودم یذره زیرشکم داشتم که با ورزش اونم تختش کردم البته از نظر من زیر شکم محسوب میشد چون من ورزشکارم و حساس دیدگاهم یه کوچولو با بقیه افرادفرق داره بقیه میگفتن ما که هرچی میبینیم زیرشکمی به چشممون نمیاد😂

بچم ۳۵۰۰ بود با قد ۵۳ تازه وزنیکه کفتی خیلیم خوبه

🧚‍♀️
2706