2733
2734
عنوان

بخانمای باردار کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 103 بازدید | 22 پست
اتفاقا من ک خیلی راضیم ازشون ن خرج اضافی کردم ن اتفاقی وزنمو فشارمو چک کردن رایگان روانشناس داشتن کم ...

من دکترم طاهره لباف بیمارستان بهمن خیلی معروفه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دکترم طاهره لباف بیمارستان بهمن خیلی معروفه 

اونیم ک من میرفتم معروف بود ولی اینا فقط پوله اسمشونو میگیرن کار خاصی نمیکنن منکه نرفتم 😐

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
اتفاقا من ک خیلی راضیم ازشون ن خرج اضافی کردم ن اتفاقی وزنمو فشارمو چک کردن رایگان روانشناس داشتن کم ...

من ب شخصه ن داروهای بهداشتو قبول دارم ن هیچیشو هر کی یجوره خب

تمامشو چ توی حاملگی چ بعدش خارجیشو مصرف کردم الانم فقط دخترمو برای واکسنا میبرم هیچی ازشون نمیگیرم 

مامی بهار و بهراد  
2731
من بارداری اولمه دکتر خصوصی چیکارمیخاد بکنه مثلا؟؟؟؟ مگه مشکلی داری؟؟؟ یه ازمایش میخاد بنویسه اینم ب ...

عزیزم اون آزمایش هایی که دکتر خصوصی زنان مینویسه بهداشت یا ماما بلد نیست دارویی که برا خودم و بچه ام لازمه رو دکتر خصوصی میده ولی ماما نمیدونه خیلی فرقشه اینو من بین دکتر خودم و خاله ام دیدم 

من ب شخصه ن داروهای بهداشتو قبول دارم ن هیچیشو هر کی یجوره خب تمامشو چ توی حاملگی چ بعدش خارجیشو مص ...

اره واقعا منم دارم عکستو میگم اتفاقا دکتر خصوصی خیلی بهتره ماما یا بهداشت بدو فولیک فقط میده ولی دکتر خصوصی کلی دارو میدن مثل قرص ویتامین ایی و ویتامین د برا این که افسردگی نگیریم یا برا بچه مفیده 

اره واقعا منم دارم عکستو میگم اتفاقا دکتر خصوصی خیلی بهتره ماما یا بهداشت بدو فولیک فقط میده ولی دکت ...

اره دکتر من حتی تاکیدم میکرد خارجیشو مصرف کنم یچیزی میدونن ک میگن

مامی بهار و بهراد  
2738