2726
عنوان

بخانمای باردار کمک

103 بازدید | 22 پست

سلام من ۱۲ هفته امه و زیر شکمم درد میکنه و جفتمم جلوعه و قدامی و موقع خواب بعضی وقتا درد دارم میفهمم شیاف هم استفاده میکنم ولی باز درد دارم دیروزم آزمایش غربالگری دادم و از این ورم سونوگرافی آن تی ندادم اخه برام ننوشتن اون روز تو مطب دکتر سونوگرافی کرد گفت جفتت جلوعه نمی‌دونم خودش سونوگرافی کرد ننوشت یا چی حالا موندم چیکار کنم از این ورم سونوگرافی انومالی فقط نوشته 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اول سونو ان تی باید میرفتی بعد آزمایش

چطور آزمایشگاه بدون برگه سونو ازت آزمایش گرفته😑😶

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2728
نمی‌دونم فقط گفت آزمایش قند داری ناشتا بیا

پس غربالگری نبود ...چکاپ بود

هرچه سریعتر غربالگری مرحله اول و سونو ان تی رو انجام بده تا دیر نشده

دکترتم عوض کن

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
پس غربالگری نبود ...چکاپ بود هرچه سریعتر غربالگری مرحله اول و سونو ان تی رو انجام بده تا دیر نشده ...

چطوری آزمایش بدم خودسرانه برم چی بگم خودش گفت برات دارم مینویسم

تا ۱۳ هفته و ۶ روز میتونی انجام بدی

بهترین زمانش ۱۲ هفتست

پس کی میخواد برات بنویسه؟😑

مگه زیر نظر بهداشت نیستی؟ پرونده درست نکردی؟هرماه چکابت میکنن و خودشون میفرستنش دکتر بخششون برات سونو وازمایشتو مینویسه

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
نه من دکتر خصوصی میرم بهداشت نمیرم

من بارداری اولمه دکتر خصوصی چیکارمیخاد بکنه مثلا؟؟؟؟ مگه مشکلی داری؟؟؟ یه ازمایش میخاد بنویسه اینم بقیه انجام میدن هروقت درد شدیدی داشتی و یا عفونت برو متخصص زنان دکتر خصوصی اونا هیجی سرشون نمیشه حتی عفونت قارچی داشتم متخصص زنان بود بم دارو واسه عفونت باکتریال داد ولی اینبار رفتم ماما هم دارو درست تجویز کرد ام کرم موضعی داد بیرونش بزنم ک دیگه اصلا نگیرم

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
منم اصلا بهداشت نرفتم متنفرم ازش بهداشت و کارکناش😣

اتفاقا من ک خیلی راضیم ازشون ن خرج اضافی کردم ن اتفاقی وزنمو فشارمو چک کردن رایگان روانشناس داشتن کمکم کرد افسردگیم برطرف شد متخصص تغزیه رایگان داشتن بم رژیم داد ک قند بارداری نگیرم دکترشونم رایگان ویزیت میکنه ازمایشامو نوشت حساسیتم داشتم برام دارو نوشت خیلیم دکتر خوبی بود همشونم واقعا حالتون واسشون اهمیت داره یه جلسه نرفتم فهمیده بود ودعوام کرد همیشم بطور رایگان  قرص اهن مولتی و ویتامین دی و اسید فولیک میدن  بعدزایمانم بهت رسیدگی میکنن

2706