2726
عنوان

بچم چرا انقد میخوابه؟

995 بازدید | 21 پست

6روز پیش مریض شد.دو روز اول تب شدید داشت.دکتر براش ایبوپروفن نوشت..با ایبوپروفن تبش پایین میومد.4ساعت یکبار میدادم..حالا 4روزه دیگه تب نداره.فقط آموکسی400بش میدم...از 24ساعت 20ساعتش خوابه..بچم دو سال و دوماهشه

زندگیتون پر از عشق

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی زیاده. ببرش دکتر منگ میشه بیچاره. راستی میشه قد و وزنشو بگی

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..

عیبی نداره ولی بیدارش کن  بهش غذای مقوی بده 

ضعیف نشه

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

راستی آنتی بیوتیک ها بدن رو بی حال میکنن

مایعات زیاد بهش بده چون دوز داروش بالاس

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
2706