2737
2734
عنوان

عروس خانوما و عروسای گذشته

310 بازدید | 27 پست

سلام.میخوام بدونم کیا شب یلدا گرفتن؟چجوری گرفتید چن تا مهمون داشتین .چیا اوردن براتون؟کیا نگرفتن به چه علت؟پشیمون نیستید ازاینکه نگرفتین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانواده خودم و خانواده همسرم بودیم.پالتو آوردن و گوشواره و آجیل و میوه شیرینی

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ما شب یلدا رسم داریم هردو خانواده بیان و خانواده شوهر و خودت برات طلا بیارن ...خانواده خودم همه چی آوردن بندگان خدا..آجیل مرغ برنج روغن خشکبار و یه آویزن گردنی طلا برا همسرمم سکه خریدن ولی حیف از اینکه اینهمه محبت کردنو کسی نفهمید ..خانواده همسرمم مجسمه بودن ینی اصن نه تبریک گفتن نه اومدن 

ما نگرفتیم چون خانواده شوهرم یه شهر دیگه هستن کلا نمیشد

فقط همسرم برام بوت و پالتو خرید مادرشوهرمم پول داد به تیکه طلا خریدم 

البته بهم گزینه داد گفت یا پول بدم یا میخوای مهمونی بگیرم برات ولی چون فقط فامیلای خودشون میومدن منم نخواستم گفتم نه پولشو بده

2738

حدود۲۰۰تا مهمون داشتیم خانوم و آقا شام هم دادیم 

تو خونه بود مجلس ..برام پالتو شال بافت و کیف دوتا یدونه بزرگ یدونه کوچولو نیم بوت یه پارچه چادری ی پارچه چادرسیاه لباس خواب لباس زیر شلوار یه بلوز گپ دستکش جوراب آورده بودن یه النگو هم مادرشوهرم داد بهم...

یه بخاری هم هدیه آورده بودن...ماهم کت اسپرت شلوار لی و بوت کاپشن جوراب یه پارچه کت شلوارزیرپوش کلاه ژاکت و هودی کمربند کیف پول همینا...میوه هم آورده بودن تزیین کرده 

2706