1464
1482
عنوان

با لیوان سه بار محکم کوبیدم تو سره بچم

| مشاهده متن کامل بحث + 6522 بازدید | 282 پست
من خوب میفهمم چی میگی واقعا وقتی ادم تحت فشاری بالاتر از تواناییش باشه کنترل اعصابشو از دست میده پ ...

پیش روانشناس میرم ولی بهم دارویی نداده

دارو گیاهیم رفتم چند نوع عرق میخورم 

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473
خدا برای کسی نخواد من همیرم خیانت میکنه بهم باید هی چکش کنم از صبح جوابمو نمیده همش فکر و خیال میکنم ...

شما یه خانم ۳۹ساله هستی

زشته و دور از ادب من ۲۳ساله شمارو راهنمایی کنم

ولی عزیزم

شما چون توسن۲۱سالگی زایمان داشتید احتمالا مشکل کم خونی دارید!و ویتامین ب  

حتما یه ازمایش بده

هر۲این ها باعث میشه ادم عصبی بشه

بعدم حتما روانشناس برو

اگه توان طلاق گرفتن نداری همسرتو ول کن به امون خدا...!

تا کی میخوای بجنگی؟براکی؟ارزش داره؟

بیماری هاتم همه از عصابه گلم اونو اروم کن بقیه اشم خوب میشه

خیلی حرفه که تو زندگیت وجود یه پسربچه ارو حس کنی یا یه "مرد"  
ببین مردی که به همسرش خیانت میکنه بی ارزش ترین موجوده اگه نمیتونی ازش جدا بشی جوری فکر کن که انگار و ...

غرورم شکسته حس کم بودن دارم نمیدونم واقعا میرم مساور حرفاش فقط همون چندساعت اول روم تاثیر میزاره بعدش میشم همون روانی قبل

1334
نه کاش میتونستم  خدا خیلی بده خیلی

خانم خوب میشه دگه استباهات بقیه رو با توهین بخدا جواب ندی عزیزم ناشکری داری میکنی شدید ازخدا بد به ادم نمیرسه هرچی بدیه از ادما و خودادم میرسه

غرورم شکسته حس کم بودن دارم نمیدونم واقعا میرم مساور حرفاش فقط همون چندساعت اول روم تاثیر میزاره بعد ...

عزیزم روانپزشک برو خب...

خیلی حرفه که تو زندگیت وجود یه پسربچه ارو حس کنی یا یه "مرد"  
غرورم شکسته حس کم بودن دارم نمیدونم واقعا میرم مساور حرفاش فقط همون چندساعت اول روم تاثیر میزاره بعد ...

تو کم نداری ببخشید توهین میکنم ولی شوهرت مرد نیست نره که همزمان چندتا میخواد  ولش کن با بچه هات خوش باش 

یاد من باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد
شما چی شده؟

ایمیل شوهرم رو گوشبمه یهو ی پیام اومد بالای گوشبم. باز کردم گفت توی اینستاتون پیام دارید. پیامو نتونستم باز کنم اما دیدم از ی دختره😔حالم بده منتظرم ک زنگ بزنه بش بگک

1403

تازه فک کردی با چک کردن شوهرت؛ اون خلع سلاح میشه؟؟  نه عزیزم فقط راههای جدیدتری برا خیانت پیدا میکنه 

یه موقع چشم بهم میزنی می بینی عمرت رو صرف مواظبت و چک کردن یه علف هرز کردی و گلهای اصلی رو پژمرده کردی 😔😔😔

شب تاریک و سنگستان و من مست؛ قدح از دست من افتاد و نشکست. نگهدارنده اش نیکو نگهداشت؛ وگرنه صد قدح نفتاده بشکست 🌺🌺
1508