1507
1411

شکم ام هم خوب اومده جلو از نظر خودم اما همه بهم میگن 

وزنمم اتفاقا زیادی داره میره بالا

۵۱ بودم شدم ۵۸/۵

هفته ۲۷ ام 

اگه شکم ریز باشه ممکنه جنین هم ریز باشه؟

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لحظه شماری برای گرفتن دستات   عاشقتم پسر نازم  

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1517

همه رو ول کن چرت میگن  دکترت ببین چی میگه رشد بچه خوبه  دیگه مشکلی نیس

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 
1485

منم هنوز کسی از شکمم نفخمیده باردارم.با اینکه از نظر خودم بزرگ شده.۴ ماه تموم شده.همه میگن ی ذره هم تغییر نکردی.من ۲ کیلو چاق شدم چهارماهه

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم من و بابا منتظریم بیای خونمون گرم تر بشه

وقتی میگی هفت ماه مردم هفت ماه کامل درنظر میگیرن منکه به همه میگم شش ماهم تموم شده اصلا به ماه نمیتونم حساب کنم 

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
1476

نه صرفا ، تمام اون شکم حاملگی ک بچه نیست ، خیلیا اینقدر میخورن دوران حاملگی فکر میکنن بچه تپل میشه ولی بچه تا ی حدی از بدن مادر میگیره بقیه اش جذب خود بدن مادر میشه

مادر شوهر من سر بچه هاش با همین تفکر خیلییییی میخورده بچه هاش معمولی بودن همه ولی خودش چاقی اش مونده

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!

بچه ها یه سوال دیگه 

چرا هر موقع به پهلو میخوابم پسرم به پهلو ای که به زمین چسبیده لگد میزنه؟

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لحظه شماری برای گرفتن دستات   عاشقتم پسر نازم  
1508