1464
1411
عنوان

تعویق آزمون استخدامی

350 بازدید | 30 پست

بعد سه سال تو کل استان یه نفر رشتمو میخانن من خوب نخوندم چون کمتر از سه ماهه عروسی کردم و تازه درگیر زندگی مشترک شدم ولی اگه عقب بیفته خیلی عالی میشه اگه بومی هم بگیرن چه بهتر 

تا حالا سابقه داشته اینجوری بشه؟؟

خدایا هر لحظه و همیشه تو رو شکر! این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی

نه مگه بلایای طبیعی بیاد خدایی نکرده

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1484
نمیدونم ینی احتمالش هس عقب بیفته

نماینده های مجلس یه طرح دادن رییس جمهور که بخاطر بومی گزینی اعمال بشه دوماه عقب بیفته

خدایا هر لحظه و همیشه تو رو شکر! این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی
نماینده های مجلس یه طرح دادن رییس جمهور که بخاطر بومی گزینی اعمال بشه دوماه عقب بیفته

مگه الکیه من شهر بومی خودمو نزدم تکلیفم چی میشه

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
8
يعني كسي كفته عقب ميوفته يا خودت ميكي

مجلس گفته باید بومی بشه اگه رییس جمهور موافقت 

کنه

خبر 21 آبان 98: بیانیه تعویق آزمون فراگیر استان ها طی درخواست 153 نماینده مجلس

نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای از رئیس جمهور خواستند که به کارگیری مردم بومی در آزمون‌های استخدامی را در اولویت قرار دهد.

به گزارش ایسنا، علیرضا رحیمی در جلسه علنی امروز(سه شنبه) مجلس شورای اسلامی بیانیه ۱۵۳ نفر از نمایندگان مجلس مبنی بر اعمال اولویت بومی در استخدام‌ها را قرائت کرد و گفت: نمایندگان طی این بیانیه از رئیس جمهور درخواست کردند که اولویت بومی در آزمون‌های استخدامی جدی بگیرد. آزمون استخدامی برای تاریخ ۳۰ /۸/ ۹۸ اعلام شده است. درخواست نمایندگان مبنی بر این است که این آزمون دو ماه به تاخیر بیفتد.

مگه الکیه من شهر بومی خودمو نزدم تکلیفم چی میشه

نمیدونم منم بومی نزدم ولی تو استان زدم

نمیدونم منم بومی نزدم ولی تو استان زدم

نه من استان خودمم نزدم اخه من تو مرز دو تا استان زندگی میکنم با شهری که میخام امتحان بدم بیس دقیقه فاصلمه ولی استان بومیم نیست

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
نه من استان خودمم نزدم اخه من تو مرز دو تا استان زندگی میکنم با شهری که میخام امتحان بدم بیس دقیقه ف ...

فامیل ماهم پارسال غیربومی زد از فارس رفت قم معلم شد

1403
معلوم نییس فازشون چیه اخه الان ک ی هفته مونده نیگن

من که دلم میخاد عقب بیفته 

اگه بخان عقب بندارن میندازن مث آزمون استخدامی نفت که یهو لغوش کردن

بعید میدونم عقب بندازن ، یه هفته مونده به امتحان

خبر 21 آبان 98: بیانیه تعویق آزمون فراگیر استان ها طی درخواست 153 نماینده مجلس

نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای از رئیس جمهور خواستند که به کارگیری مردم بومی در آزمون‌های استخدامی را در اولویت قرار دهد.

به گزارش ایسنا، علیرضا رحیمی در جلسه علنی امروز(سه شنبه) مجلس شورای اسلامی بیانیه ۱۵۳ نفر از نمایندگان مجلس مبنی بر اعمال اولویت بومی در استخدام‌ها را قرائت کرد و گفت: نمایندگان طی این بیانیه از رئیس جمهور درخواست کردند که اولویت بومی در آزمون‌های استخدامی جدی بگیرد. آزمون استخدامی برای تاریخ ۳۰ /۸/ ۹۸ اعلام شده است. درخواست نمایندگان مبنی بر این است که این آزمون دو ماه به تاخیر بیفتد.

من که دلم میخاد عقب بیفته  اگه بخان عقب بندارن میندازن مث آزمون استخدامی نفت که یهو لغوش کردن

ینی دیگ نیرو نگرفتن؟؟؟

پس این همه ادم ک پول ثبت نام دادن چی

ن بابا لغک ک نمیسه

لایک نکنید ممنونتونم میشم
1508