2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره نیلوووووووو جون ولی بچه های من هنوز کوچولو ان پسرم 2سالشه و دخملم 6ماهشه ولی اگه زمان به عقب برگرده دوباره انتخابشون میکنم
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
2728
ولی من شنیدم میگن سقط خییییییییییلی درد داره راسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حتی بدتر از زایمان طبیعی
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
دخرت هم بازی پیدا میکنه باهم بزرگ میشن اتفاقا به نظرم برای تو هم بهتره چون چند سال دیگه باز تو دردسر بزرگ کردن بچه نمی افتی همین الان هردو را بزرگ میکنی تو از کجا میدونی شاید برکتی تو زندگیت بیاره و خوشی به همراه داشته باشه من هر بچه ناخواسته ای را دیدم عزیز بوده بین همه دیگه خدایی 3-4 تا بچه را سقط کردن از .... خب مواظب باش یعنی چی که به همین راحتی
رو به رو شدن با تغییرات زندگی با ورود بچه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=886322
مامی سبهر میخوام ببینم سقط برا شیردهیم ضرر داره یا نه جون شزایط دخترم خاصه و شیرم خیلی براش مهمه نمیخوام کوجکترین ضرری براش داشته باشه میخوام ببینم کسی بوده که همجین تجربه ای داشته باشه
هر کجا هستم باشم آسمان مال من است
نی نی طلا جون دختر عموتون که سه چهار تا سقط داشته الان حتما پودر شده پس به خاطر آهشون
این قدر عمر که تو را هست در تفحص حال خود خرج کن. در تفحص عالم چه خرج کنی؟ شناخت خدا عمیق است؟ ای احمق! عمیق تویی. اگر عمقی هست آن تویی. "شمس تبریزی"
عزیز خودت هر شرایطی داری خدا کمکت کنه ولی من شرایط نگهداشتنش رو نداشتم وقتی دومی به دنیا میومد اولی تازه 16 ماهه میشد دخترم خیلی کوچیک بود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
مریم جون اینقدر بد شانسم که نکو ما قبل این دخترم ٧سال طبیعی جلوکیری کردیم و هیج اتفاقی نیوفتاد به همین راحتی هم که میکی نیست ولی جاره ای ندارم
هر کجا هستم باشم آسمان مال من است
2706