2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان منم دچاربارداری ناخاسته شدم و همسرمم خیلی حساس ک‌نگران بود ب همه شماره های داخل سایتها زنگ زدم ولی همسرم اصلانمیتونست اعتماد کنه ولی این خانوم ک شمارشو بقیه هم گذاشتن تونست اعتماد من و همسرم رو جلب کن چون من مدرک تحصیلی ایشون هم دیدم و تجارب ایشون بهم ثابت شد وازشون دارو‌رو تهیه کردم و برام ارسال کردن.این قرص قرص شوخی برداری نیست بشه ازهرکسی تهیه کرد و روش مصرف گرفت اینارو میگم‌چون‌میفهمم اشخاصی رو ک مثل من‌ روزها دنبال دارو‌ی مطمئن هستن ودرعذابن و ازطرفی استرس و اضطراب ادامه بارداری.شمارشون رو میذارم امیدوارم گفته هام بدردتون بخوره و مشکلتون ب بهترین نحو حل بشه.۰۹۳۸۵۲۸۳۹۱۷

2720
2714
اینایی که میندازن گاهی زندگیشون بی برکت میشه خودشونم متوجه میشن یا میبینی همش مریضن بعدش یا گره میفت ...

این حرفا چیه،، وقتی کسی عاقله و میدونه شرایط برای بچه دار شدن نداره و نمیتونه ا نجور که باید براش باشه واقعا رحمت به پدر و مادرش که به دنیاش نیاره،، خدا خودش خیلی بزرگه و لطفا جای خدا حرف نزنید و نسخه کلی برای همه آدما نپیچید رباط که نیستیم هرکدوم شرلیط زندگز خودمونو داریم،،

ضمنا خدتوند توان بچه دار شدن رو داده ولی اینکه چه زمانی رو داده دست خودمون،، با کاندوم و روش های مختلف میشه جلوش رو گرفت منتها بعضیا بی دقتی و... قرار نیست بدبختا میل جنسی رو سرکوب کنن که، یا یه بچه رو بیچاره کنن

من باهمه شماره هایی که گذاشتن تماس گرفتم ولی نتونستم به هیچکدوم اطمینان کنم چون خودم رشتم پیراپزشکی بود و تاحدودی سردرمیاوردم ولی حتی پیش پا افتاده ترین سوالات رو نتونستم جواب بدن تنها کسی که متوجه شدم واقعا سررشته دارن و کلاهبرداری نیست سرکار خانم حسینی بودن که بهشون سفارش دادم و دراسرع وقت برام ارسال کردن هم اصالت هم تاریخ انقضای دارو اوکی بود طی ۴ساعت ب خونریزی افتادم و باپیگیری های خوبشون راحت مشکلم حل شد.ممنون از کسایی که ایشون رو معرفی کردین.شمارشون رو منم میذارم برای جبران لطفشون09385283917

سلام به همه

ازتون خواهش میکنم هیچ وقت بچه ایی که خدا بهتون داده سقط نکنید

من 5سال پیش همچین اشتباهی کردم و از اون روز تاحالا روز خوش نداشتم زندگیم خراب شده باردارنمیشم هزار تامشکل برام پیش اومد 

بخدا نمیدونم چطور جبران کنم سخت پشیمونم متاسفم برا خانمهایی مثل خودم که هدیه خدا رو پس میزنن

من دخترم 7 ماهه بود و بهش شیر میدادم ویارمم بد بود و تنها و از همه اقوام دور بودم که همه اینا باعث ش ...

سلام میدونم خیلی سال گذشته ولی الان پشیمون نیستید؟ چون من تو دو راهی شدیدی ام