1147
1292

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

1291
یکی از دوستام داشته با قرص
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
من دخترم 7 ماهه بود و بهش شیر میدادم ویارمم بد بود و تنها و از همه اقوام دور بودم که همه اینا باعث شد سقطش کنم اگه تو موقعیتت خوبه نگهش دار

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
پسر منم وقتی 10 ماهه بود دوباره باردار شدم و الان یه دخمل و یه پسمل نا ناز دارم
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
1334
الان میخوای ما روش سقط یادت بدیم یا نصیحتت کنیم واسه نگه داشتنش؟!
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎
1226
آره نیلوووووووو جون ولی بچه های من هنوز کوچولو ان پسرم 2سالشه و دخملم 6ماهشه ولی اگه زمان به عقب برگرده دوباره انتخابشون میکنم
ولی من شنیدم میگن سقط خییییییییییلی درد داره راسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حتی بدتر از زایمان طبیعی
1290