2733
2734

ممنون میشم جواب بدین

خانمها لطف میکنید اگر برای سلامتی دخترم و عاقبت بخیری و خوشبختی زندگیم دعایی کنید و صلواتی بفرستین منم همیشه دعاگوتونم عزیزان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بارلی عالیه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738

مولفیکس

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

والا مم دخترم ۳ ماهشه اول مولفیکس خریدم بدک نبود اما پای بچم قرمز میشد بعد کانفی خریدم مدفوعش پس میداد بعد مای بی بی خریدم افتضاح بود یه ادرار میکرد کلی بوی اند میگرفت ببم خریدم نم پس میداد مدفوعم پس میداد موندم چی بخرم بودجم به پریما و پمپرز نمیرسه ایندفعه برم بارلی بخرم یا مرسی 

والا مم دخترم ۳ ماهشه اول مولفیکس خریدم بدک نبود اما پای بچم قرمز میشد بعد کانفی خریدم مدفوعش پس مید ...

وای اره دقیقا عزیزم من الان دخترم دوماهش نشده مای بی بی میبندم دوتا جیش نکرده میبینم چ بویی راه انداخته همش میگم من ک تازه عوضش کردم ..مای بی بی افتضاحه..میدونی همه ایرانیا یه ایراد دارن ... فقط پمپرز و هاگیز و جان ب ب خوبه ک گرونن

خانمها لطف میکنید اگر برای سلامتی دخترم و عاقبت بخیری و خوشبختی زندگیم دعایی کنید و صلواتی بفرستین منم همیشه دعاگوتونم عزیزان 
وای اره دقیقا عزیزم من الان دخترم دوماهش نشده مای بی بی میبندم دوتا جیش نکرده میبینم چ بویی راه اندا ...

وای امروز پوشک مارک ببم بستم به دخترم تو مهمونی خدا شاهده مثل اینکه پوشک نبسته باشی تو بغل خواهرم یهو شروع کرد ریختن فک کن انگار شیر اب باز شده 

وای امروز پوشک مارک ببم بستم به دخترم تو مهمونی خدا شاهده مثل اینکه پوشک نبسته باشی تو بغل خواهرم یه ...

نگاه مای بی بی فقط مشکل بوش والا همه چیش خوبه جذبشم خوبه ولی بوش رو اعصابه...واااای اره شنیدم میگن ببم جذبش بده مرسی استفاده نکردی؟؟؟