2733
2734
عکسشو میفرستی؟از کجا باید بخرم اصلشو 

گذاشتم عکسش عزیزم 

از جایی که روغن دستی میگیرن بهتره بگیری 

اگه هم نشد از عطاری بگیر 

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این همه مدت؟؟؟   مگه چندسالمه.سنم خوبالانیس که خب قسمت نشده.منکه ازسن کم نمیخواستم ولی کاش 25 ...

وای نههه منظور خاصی نداشتم😅همینجوری گفتم

اره منم همون۲۵-۲۶ ب نظرم مناسبه ،ولی کلا با ازدواج مخالفم😒نمیدونم چرا اون حرفو زدم

2731
کو من نمیبینمش

صفحه ۵ هست عزیزم 

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
2738
گذاشتم عکسش عزیزم  از جایی که روغن دستی میگیرن بهتره بگیری  اگه هم نشد از عطاری بگیر&nbs ...

من چند ماه زدم کندش البته شرکتی اثری نکرد،، موهام خیلی چرب،نازک و کف سرم کچلی یش بیشتر شده .همه راهها رو هم رفتم 😐 لامصب مقاوم به داروهای گیاهی و  شیمیایی🤨

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
چشات نمیسوزه؟

من خیلی وقت میزدم اب پیاز الکیه اصلا باعث رشد مجدد یا رشد مو نمیشه

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
عزیزم روغن سیاه دونه و روغن مورد قاطی کن یک ساعت قبل حموم اسپری کن به کف سرت و ماساژ بده

روغن مورد چیه؟

پسر کوچولوی مامانی الان سه سالس و داره داداشی میشه         بچه اولم کادو تولد شوهرم از طرف خدا بود و بچه دومم هدیه  تولد خدا برای پسرم بود❤                خدا جوووونم مرسی❤

آب پیازم اگه بیرون نمیری و شاغل نیستی بهترین راهشه 

ترکیب خیلی خوبیه برای رشد و تحریک پیاز و فولیکول مو

من چون نمیتونم بوشو تحمل کنم نمیزنم اما دوستم میزنه یعنی مو داره مثل ابریشم

نیلا دختر ناز من
من چند ماه زدم کندش البته شرکتی اثری نکرد،، موهام خیلی چرب،نازک و کف سرم کچلی یش بیشتر شده .همه راهه ...

الهی 😁 منم مثه شما بودم اما این اصلش عجیب کارمو راه انداخت الان یک ماه هست زدم ۶ ماه بشه اولین عکس و آخرین عکس رو میذارم سایت 

دورشو تموم کن حتما 

ویتامین های بدنت هم چک کن ببین چی کم داری درستش کن خیلی زیاد خوب میشه اصلا هم تو این ۶ ماه موهات رو نبند خاستی جمع کنی پایین جمع کن بایه دونه کش چهل گیس 

بعد حموم هم اصلا شونه نزن موهاا یه ذره که نمناک شد موهات شونه بزن 

من خیلی وقت میزدم اب پیاز الکیه اصلا باعث رشد مجدد یا رشد مو نمیشه

چند مدت زدین شما عزیزدلم؟ 

۲۰ دقیقه باید بمونه و بعد با آب بشورین حتی شامپو هم نباید استفاده بشه ، بعد از یکروز برین حموم و با شامپو بشورین

تاثیرگذاریش با شستن مو با شامپو ازبین میره

نیلا دختر ناز من
2706