1464
1482

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1484

منم ریزش مو دارم،مال من از دکلره و رنگ مو

یک روزی همه زخم های زندگیت خوب میشه،،اما بعضی حرفها هیچ وقت فراموش نمیشه،،،نکه چون حرف تلخه،نه ،چون کسی بهت میگه که از اون انتظار نداشتی،،،رفتاربعضی آدمها هیچ وقت از ذهنت پاک نمیشه،،،شاید اون رفتار از نظر خیلی ها بد نباشه ولی فقط خود تویی که میفهمی چقدر به خاطر رفتارش داغون شدی،،،،بعضی اوقات باید سکوت کنی و فقط به خاطر خودت پیگیر چیزی نشی،،،،هیچ وقت یادت نمیره که چی بهت (گذشت) تا که گذشت

گفتن تونیک استفاده کن باشامپوش تونیک ۹۰بودشامپوش۴۰منم هم خودم هم شوهرم ریزش داریم شوهرم نمیدونم چرایذره ازریشش هم ریخته خالی شده چرا؟؟

خدایامیشه تااخراین ماه منم تیکربارداریموبزنم 
1432
گفتن تونیک استفاده کن باشامپوش تونیک ۹۰بودشامپوش۴۰منم هم خودم هم شوهرم ریزش داریم شوهرم نمیدونم چرای ...

نمیدونم والا

ولی تا دلت بخاد من ازین تونیکا استفاده کردم نتیجه نگرفتم

😁💕
چیزی یاد گرفتی ب منم بگو عزیزم

میخام بعدا برم داروخانه،از داروخانه شامپو برای ریزش بگیرم

از طرفی هم میخام باز دکلره کنم

یک روزی همه زخم های زندگیت خوب میشه،،اما بعضی حرفها هیچ وقت فراموش نمیشه،،،نکه چون حرف تلخه،نه ،چون کسی بهت میگه که از اون انتظار نداشتی،،،رفتاربعضی آدمها هیچ وقت از ذهنت پاک نمیشه،،،شاید اون رفتار از نظر خیلی ها بد نباشه ولی فقط خود تویی که میفهمی چقدر به خاطر رفتارش داغون شدی،،،،بعضی اوقات باید سکوت کنی و فقط به خاطر خودت پیگیر چیزی نشی،،،،هیچ وقت یادت نمیره که چی بهت (گذشت) تا که گذشت
1474
عزیزم من آب پیاز میزنم خیلی عالی شده ولی بگم هر وقت موهام نم هست بوی گند پیاز میده😐

😤😤😤🤣🤣🤣

1457