2410
2553
عنوان

داستان زندگی من- قسمت ۴۰

| مشاهده متن کامل بحث + 1503 بازدید | 85 پست
نه عزیزم نه خانوادم و نه هیچکس دیگه. اینجا هم خیلی چیزا رو تغییر دادم که کسی متوجه نشه من کی هستم. ...

ان شالله ک ب زودی بچه دارهم میشی شماهم مث بقیه نی نی سایتی ها ک زندگیشونوخوندم میرید توی لیست دعاهام هم سرنمازم هم هرجاک برم حتمادعاتون مبکنم ان شالله خداب دلتون آرامش بده التماس دعاگلم

خیلی غصه خوردم برات امیدوارم حال دلت خوب باشه الان به شوهرت علاقه ای نداری؟ حال و اوضاع روحیت چطو ...

ممنون از لطفتون

علاقه که نمیشه گفت، فقط یک وابستگیِ و خودشم میدونه و میگه بچه که بیاد درست میشه اما زیاد امیدی ندارم که خدا بهم بچه ام بده انگار زندگیم یه نفرینی پشتش هست...

روحیه ام که نمیدونم چجوری توصیفش کنم فقط خودم رو میزنم به بی خیالی و تنها راهم همینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
پس میشه منم درجریان بذارید دوست دارم یه روز باخوشحالی تمام اینجاببینمتون 

حتما عزیزم. اگر روزی حالم خوب بود حتما با شماها در میون میزارم چون تنها کسانی هستید که از زندگی من مطلعید

انشالله ک ب آرامش برسی استارتر  واقعا ناراحت شدم خیلی سخته ب عشقت نرسی ولی حتما حکمتی داشته ع ...

بله عزیزم زندگی من پر از حکمتهاست ولی چه کنم کاری از دستم بر نمیاد...

2714
ممنون از لطفتون علاقه که نمیشه گفت، فقط یک وابستگیِ و خودشم میدونه و میگه بچه که بیاد درست میشه اما ...

الهی خدا بهت صبر بده 

منم بعد اینکه از عشقم جدا شدم با یکی دیگه ازدواج کردم هرکاری میکنم عاشق شوهرم بشم نمیشه

میفهمم چی میگی

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
بله عزیزم زندگی من پر از حکمتهاست ولی چه کنم کاری از دستم بر نمیاد...

همه ادما توی زندگیشون یه سختی ها و یه حکمت هایی دارن

ولی اینو بدون خدا همه بنده هاشو دوست داره و تنهاشون نمیزاره یجایی میشه ک طعم خوش زندگی رو بچشی 

الن خودت و بهزاد بهم علاقه دارین؟زندگیتون اروم شده؟

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
همه ادما توی زندگیشون یه سختی ها و یه حکمت هایی دارن ولی اینو بدون خدا همه بنده هاشو دوست داره و تن ...

بله انشالا منم یه گوشه ای از روشنایی زندگی رو ببینم

2706