2737
2734

خودم با عرض شرمندگي ٨روز🤦🏻‍♀️🙋🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🙊رفته بودين سفر توي روستا خونه ي اجدادي يكي از آشناهامون

حمام نداشتن و بايد تو حياط خودتو ميشستي 

كه خب دست جمعي بوديم فقط پسرا راحت بودن يا ميرفتي شهر كه خيلي خيلي فاصله داشت

منم ٨رووووز حموم نرفتم اونم توي تابستوووون

ميشستم تو آفتاب اگه جك و جونور رفته تو موهام يا بدنم نابود شن😂😂😂

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هپلا بياين😂😂😂

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2738

١٠ روز چون تو بيمارستان بالا سر همسرم بودم و برميگشتم خونه فقط برا كاراى ضرورى در حد وسيله برداشتن،بقيه موارد هم تو ماشين يا حياط بودم،برا چندين سال پيشه البته

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
۲۱ روز 😐

😳😳😳😳چرااا

سر عمل بينيم يه هفته

ولي سر سه روز گفتم شوهرم برد منو تو روشوييي حموم موهام و شست و بدنم و اب زد

ولي حس بعدش انقدر زيبا بود كه يه بار ديگه هم مجبورش كردم قبل باز كردن گچ بينيم ببردتم چون ادم عمل ميكنه انگار چرب ميشه سرش

منو آذر صدا کنید😊
2706