2703
2553
من از فکرناهارو شام بچم دیگه مغذم داره میترکه

هنوز به اون مرحله نرسیدم🙄دوماهشه راستی شما میدونین کمپرس سردو چند ساعت بعد واکسن باید گذاشت؟ کل روز؟ یا چند ساعت کافیه؟ 

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
هنوز به اون مرحله نرسیدم🙄دوماهشه راستی شما میدونین کمپرس سردو چند ساعت بعد واکسن باید گذاشت؟ کل روز ...

نه چندساعت بذار روز اول سرد روز دوم گرم 

پس راحتی فعلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اتفاقا یه مسائلی پیش اومده دلم خونه😣😣

پس آفرین داری کدبانو چون من دارم صبحانه میخورم😓

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
2456
نه چندساعت بذار روز اول سرد روز دوم گرم  پس راحتی فعلا

آها ممنون... اره گفتن بهم اول سرد بعد گرم اما چند ساعت نگفتن... وای انقد نق میزنه و شبا نمیخوابه کلافم کرده☹️☹️☹️☹️☹️

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
آها ممنون... اره گفتن بهم اول سرد بعد گرم اما چند ساعت نگفتن... وای انقد نق میزنه و شبا نمیخوابه کلا ...

امشب سختتونه فردا دیگه حالش خوب میشه 

واکسنا خیلی سخته

2714
اشکنه چیه گلم؟  میشه طرز تهیه شو بگی، بنظر خوشمزززز میاد    

عزیزم ی نوع غذای تلیتیه.. اول پیازداغ و سیر داغ درست میکنه بعد سبزی ماهی که شامل گشنیز و جعفری و شنبلیله اس رو میریزی و سرخ میکنی بعدم یکم رب گوجه و ادویه جات  و یکم ارد واسه غلظتش میزنی و تفت میدی ی سیب زمینی هج چهار قاچ میکنی و بهش اضافه میکنی بعد اب میریزی وقتی جوش اومد هر تعداد تخم مرغ خواستی میشکنی و خیلی اروم اضافه میکنی که از هم نباشه اول شعله ات باید زیاد باشه که تخم مرغ خودشو بگیره بعد کم میکنی و ده دیقه ی رب زمان میدی.. امیدوارم خوب توضیح داده باشم

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭