2703
2553
عنوان

کسی به فال اعتقاد داره

406 بازدید | 58 پست

تا حالا فال گرفتین که کامل اتفاق افتاده باشه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

نه اعتقاد ندارم اصلاا هرچیم بگه میگم اوکی ولی همش دست خداست

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

فال رو نمی دونم اما یه دعا نویس پشت تلفن به دوستم گفت من زندگی خانوادگی خوبی نخواهم داشت بعدشم گفت شوهرش بقیش رو دوستم نذاشت گوش بدم گفت گفته بهش نگو ده سال تو کفم شوهرش چی درست گفت زندگی خانوادگیم علی رغم سعی و تلاش زیاد افتضاح ولی نمی دونم اون شوهرش بقیش چی بود کاش می فهمیدم

اره اما تو ایران نه 😐خیلی کارش خوب بود کل گذشته ام گفت با بخشی از اینده ام که اتفاقم افتاد

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

قبلا پیش یکی میرفتم عالی بود ازدواجمو، آشناییمونو از یکسال قبلش میگفت هر دفه ک میرفتم... یا مثلا میگفت بهزاد بهروز این اسما کیه، شوهرم بهروز

ولی از وقتی خودش ازدواج کرد دیگه فال نمیگیره 

ده سال فقط پیش این فال میگرفتم 

الان ی جا تلفنی میگیرم راضیم

2714
قبلا پیش یکی میرفتم عالی بود ازدواجمو، آشناییمونو از یکسال قبلش میگفت هر دفه ک میرفتم... یا مثلا میگ ...

جالب بوده کاش میگرفت دوباره

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
اره اما تو ایران نه 😐خیلی کارش خوب بود کل گذشته ام گفت با بخشی از اینده ام که اتفاقم افتاد

کجا بود؟

فال رو نمی دونم اما یه دعا نویس پشت تلفن به دوستم گفت من زندگی خانوادگی خوبی نخواهم داشت بعدشم گفت ش ...

گفته میره زن میگیره شاید

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
کجا بود؟

یونان 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706