2737
2739
عنوان

هر کی رو میبینی میگه میخوام برم کانادا

| مشاهده متن کامل بحث + 2251 بازدید | 48 پست
 اخه میگفت همین جوری دولت میده مثل یارانه بدون اینکه کار کنی خواهر من اونجا میدونم که اونجا ب ...

نه اونجا يارانه نداره فقط به پناهنده ها يه حقوق ماهي هفتصد دلار ميدن و يه سري امكانات رايگان

البته بچه ها به محض دنيا اومدن ماهي پونصد دلار حقوق دارن كه به والدين اشون ميدن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کانادا پول مفت نمیده به کسی 

کسی که پول دار باشه همین ایران واسش بهترین جاست 

شب می خوابه صب بیدار میشه سرمایش چند برابر شده 

هیچ جا اینجوری نیست 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2728
 اخه میگفت همین جوری دولت میده مثل یارانه بدون اینکه کار کنی خواهر من اونجا میدونم که اونجا ب ...

اونجا تا وقتی درس بخونی پول میدن بعد اون باید خود ادم کار کنه.برادرم سوعد هست .تو ده سال ۸ تا ماشین عوض کرد.خونه خرید .ایرانم بود زرنگ بود تو کار

اونجا تا وقتی درس بخونی پول میدن بعد اون باید خود ادم کار کنه.برادرم سوعد هست .تو ده سال ۸ تا ماشین ...

اصلا از این خبر ها نیست درس بخونی پول بدن دانشگاه هاشون شهریه خیلی بالایی داره و وام تحصیلی هم برای کسایی هست که اقامت دارن نه کسی که با ویزا دانشجویی یا کار و تفریحی میره اونجا 

2738
اره احتمالا تو خواب دیده چند برابر شده😂😂😂

دیگه تورم داره ایران 

اونایی که دلالن یا بساز بفروش الکی پولدار میشن همه چیم دارن از اونی که تو پاریس بهتر زندگی می کنن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
کانادا پول مفت نمیده به کسی  کسی که پول دار باشه همین ایران واسش بهترین جاست  شب می خواب ...

کسی که پولدار باشه بهترین جا براش همین ایرانه نه مالیاتی میدن نه چیزی اونجا مالیات ادم رو بیچاره میکنه 

ایران بهشت پولدار هاس

اصلا از این خبر ها نیست درس بخونی پول بدن دانشگاه هاشون شهریه خیلی بالایی داره و وام تحصیلی هم برای ...

اقامت داره.عه.پس فکر کنم همون زبونشون رو یاد بگیرن تا اون موقعست.اخه زن داداشم هم پول میگرفت اجازه کار نداشت .یواشکی میرفت

اصلا از این خبر ها نیست درس بخونی پول بدن دانشگاه هاشون شهریه خیلی بالایی داره و وام تحصیلی هم برای ...

دختر عموی من رفت بورسیه شد البته ولی ماهی۱۵ملیون خرجش بود درسشم ک تموم شد اومد ایران میگفت اونجاام مثل ایرانه باید پارتی داشته باشی نژاد پرستی هست باحجاب باایرانی بودنم بعضی جاها مشکل دارن و... خیلی مشکلات دیگه 

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
اقامت داره.عه.پس فکر کنم همون زبونشون رو یاد بگیرن تا اون موقعست.اخه زن داداشم هم پول میگرفت اجازه ک ...

پناهنده بودن ؟ چون فقط به پناهنده ها پول میدن 

2706