2703
2553

ما در آستانه عروسی گرفتنیم اختلاف فرهنگی خیلیه کلا توهکه چی فرق داریم الانم برای عروسی گرفتن فک کنم مشکلمون بوجود بیاد چون اونا دوس دارن همه چیو خیلی ساده برگزار کنن درحدپایین تموم شه بره کلا طرز تفکرات لول خانواده ها فرق میکنه چیکارکنم؟
خانوادم میگه به صلاحه جداشید از اولم مخاف بودن ولی بخاطر من قبول کردن خودمم میدونم اینطوریه ولی دودلم ازدواجمونم سنتی بود اختلاف سنیمونم زیاده

برای خوشبختی همه دعاکنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب مطمینی این تفاوتا رو شوهرت اثر نکرده؟بالاخره اون پسر اون خانواده است و الان اول ازدواجه مهربونه باهات مطمین باش زیر ی سقف ک برین این تفاوتا بیشتر ب چشم میاد و شوهرتم متفاوت بودنشو نشون میده

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
2456

اگه دوسش داری نه این چیزا دلیل جدایی نمیشه

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

چیکار به خانواده ها داری...اخلاقش که میگی خوبه...یه لقمه نون کمتر 

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2714

اگه خووش خوبه واقعا نه جدا نمیشدم

میخوام با شوهرم زندگی کنم نه خانوادش

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

خب همونجور ک فکر میکنی اونا به شما نمیخورن اونام فکر میکنن شما به اونا نمیخوری

ب خاطر ی عروسی که ادم نمیاد طلاق بگیره

ببین تفاوتها چیه 

نمیگم کوتاه بیان دو طرف 

اما سر اینجور مسائل حتما نقطه مشترک وجود داره

حالا ساده تر بگیرین چی میشه اللن خیلی سخته همه چیز گرون و پول دراوردن واقعا کار شاقیه

ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون این  بعد از این میزان خود شو   تا شوی موزون خویش

من دقیقا مشکلم همینه و پیرم کردن‌تو این ۴-۵ساله خانوادش 

اصلا انگار از یه دوران خیلی دور اومدن به این زمان طرز فکرشون مال زمان قاجاره 

من طلاق رو ب هیچ کس پیشنهاد نمیدم ولی خیلی فکر کن 

اگر اختلاف دراین حده ک میگی مشکل ساز میشه براتون 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

اخلاق خودش چی؟ با هم تفاهم دارین؟

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
اگه خووش خوبه واقعا نه جدا نمیشدم میخوام با شوهرم زندگی کنم نه خانوادش

ایوووول

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2706