1507
1482

ما در آستانه عروسی گرفتنیم اختلاف فرهنگی خیلیه کلا توهکه چی فرق داریم الانم برای عروسی گرفتن فک کنم مشکلمون بوجود بیاد چون اونا دوس دارن همه چیو خیلی ساده برگزار کنن درحدپایین تموم شه بره کلا طرز تفکرات لول خانواده ها فرق میکنه چیکارکنم؟
خانوادم میگه به صلاحه جداشید از اولم مخاف بودن ولی بخاطر من قبول کردن خودمم میدونم اینطوریه ولی دودلم ازدواجمونم سنتی بود اختلاف سنیمونم زیاده

برای خوشبختی همه دعاکنیم

خب مطمینی این تفاوتا رو شوهرت اثر نکرده؟بالاخره اون پسر اون خانواده است و الان اول ازدواجه مهربونه باهات مطمین باش زیر ی سقف ک برین این تفاوتا بیشتر ب چشم میاد و شوهرتم متفاوت بودنشو نشون میده

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473

اگه خووش خوبه واقعا نه جدا نمیشدم

میخوام با شوهرم زندگی کنم نه خانوادش

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
1334

خب همونجور ک فکر میکنی اونا به شما نمیخورن اونام فکر میکنن شما به اونا نمیخوری

ب خاطر ی عروسی که ادم نمیاد طلاق بگیره

ببین تفاوتها چیه 

نمیگم کوتاه بیان دو طرف 

اما سر اینجور مسائل حتما نقطه مشترک وجود داره

حالا ساده تر بگیرین چی میشه اللن خیلی سخته همه چیز گرون و پول دراوردن واقعا کار شاقیه

ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون این  بعد از این میزان خود شو   تا شوی موزون خویش

من دقیقا مشکلم همینه و پیرم کردن‌تو این ۴-۵ساله خانوادش 

اصلا انگار از یه دوران خیلی دور اومدن به این زمان طرز فکرشون مال زمان قاجاره 

من طلاق رو ب هیچ کس پیشنهاد نمیدم ولی خیلی فکر کن 

اگر اختلاف دراین حده ک میگی مشکل ساز میشه براتون 

شمایی که میای میگی پسر بیخوده دختر خوبه کی میخوای بفهمی که شما هم دست کمی از اون ادمایی نداری که داری مسخرشون میکنی اونا مال سال ها پیش بودن وقطعا آگاهی و دانش و علم شون با ما و آدمای این دوره قابل قیاس نیست اما شما خانم یا اقای مدرن باشعور باکلاس و تحصیل کرده شما چرا داری دقیقا همون کار قدیمی ها رو تکرار میکنی؟؟؟چرا مخلوق خدا رو میکوبونی؟کجای خلقت دست داری که میای میگی این افریده خوبه اون افریده بده؟از خدا میخوام اول به امثال شما ها عقل بده بعدم هر فرزندی که افریده میشه با هر جنسیتی سالم و صالح باشه و پدرمادرش تو تربیتش تمام تلاششونو بکنن که بعدا طلبکار این و اون و دختر بودن و پسر بودن نشن کوتاهی های خودشونو گردن بقیه نندازن التماس تفکر التماس ادب 
1403
1508