2726
عنوان

چه دعایی میشناسید که رد خور نداره؟

779 بازدید | 25 پست

مقاتل رو خوندم ۱۰۰ بار در یک روز.چله سوره حشر و زیارت عاشورا و معراج گرفتم.ذکر یونسیه هم زیاد نمیگم ولی به کل ناامیدم کردند.میگم حالا که به خواستم نرسیدم چله رو به هم بزنم چون دیگه فایده نداره که. اگه دعایی میشناسید که واقعا جواب میده بگید

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حستو خوب کن و به اون موضوع فکر نکن و رهاش کن

حسم نسبت بهش خوب بود ولی خب راستش ارزوهامو رها نمیتونم بکنم😐چون بالاخره اگه خودمم بخوام اطرافیان نمیزارن 

فقط یه بار نگرفتم.اونم قسمت بود اونجوری بشه.واسه فوت پدرم فقط جواب نگرفتم که قسمتشون بود دیگه😢😢😢

عزیزم خدا بیامرزتتشون. 

بازم از رحمت خدا ناامید نمیشم و میخونم این دعارم.لطفا شمام برام دعا کن

اره گلم .وضو بگیر با نیت قلب و توجه بخون معنیشم بخون.انشالا به حاجتت میرسی گلم

ولی خیلیا گفتن با سوره حشر حاجت گرفتن ولی اینگار قسمت نیست برای من😢لااقل کاش خدا اگه نمیخواست حاجتمو بده یه راه دیگه نشونم میداد و میرفتم.ولی اصلا انگاری فقط نگام میکنه نه جوابی نه چیزی

ولی خیلیا گفتن با سوره حشر حاجت گرفتن ولی اینگار قسمت نیست برای من😢لااقل کاش خدا اگه نمیخواست حاجتم ...

همه کارهای خدا حکمتی دارن شک نکن.خداوند دوست داره ما زیاد دعا کنیم.شایدم مصلحتته که بعدا بهترش نصیبت بشه.شک نکن و نا امید نشو.خدا خیلی مهربون و بزرگه

خوشحالی یعنی ....
2706