2726
عنوان

ماجراي منو ميترا خيانت

563 بازدید | 25 پست

سلام من ديشب از طريق ساندويجي تماس كرفتم به مامانم مامانم كفت خيلي بد كردي بركرد خونتون اول بايد باشوهرت دعوا مي كردي نه بري خونه ميترا منم بر كشتم اقا اومده خونه  كفت عزيزم جرا دماغتو جشمات اينجوري كريه كردي كفتم محسن اقا سميه خانوم با ميترا ديدنت كثافط ميكن ميترا رو بوس كردي كفت نه به جان امام علي ببينين جقدر سياست داره نه به قران من در كوشي داشتم حرف مي زدم ميترا خانوم اهل اين حرفا نيست ..بجه ها ببينين سر خيايت زندكي هممون بهم  ريخت 'منم به شوهرم كفتم ميترا ميكه ٥ساله باهمين ميكه نه من به هيج كس غيرتو نكاهم نمي كنم اكرم جشمك مي زدم سره شوخي بوده

بگو ببینم رویا هامو چند می خری🎠؟نمی ترسی از روزی که ویدایی وجود ندارع💕🌸لطفاًلایک نکنیدد:/ جدیدم نیستم نزدیک سه ساله خاموش می خوندم با کاربری دیگم انقد نکین جدید جدید زرنگا🤫😒عکس پروف دادشمه نگین بچه داری🤔😂✈️

میترا خدا لعنتت کنه  

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چی چی میگوویی تووووو🤦‍♀️🤐

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

معلوم بودش همه جيز رو فهميده كه فهميدم قرمز شده بود بجه ها مراقب شوهراتون باشين بخدا من از فاميل اينجوري شدم ضربه مي خورين ..منم زنك زدم داداشم كفتم باشو بيا خونه ما كفت نه ساعت ١١بيام جي كار خلاصه قبول كرد بعد نيم ساعت زنك زد كفت ميترا ميكه نمي يام نمي دونم براجي منم بشت تلفن هم فوش دادم ههم برداشتم همه جيزو كفتم

بگو ببینم رویا هامو چند می خری🎠؟نمی ترسی از روزی که ویدایی وجود ندارع💕🌸لطفاًلایک نکنیدد:/ جدیدم نیستم نزدیک سه ساله خاموش می خوندم با کاربری دیگم انقد نکین جدید جدید زرنگا🤫😒عکس پروف دادشمه نگین بچه داری🤔😂✈️
2706