2733
2734
عنوان

چندتا ایده قشنگ برای جشن

208 بازدید | 14 پست

سلام دوستان

همینطور که میدونید جمعه جشن میلاد پیامبره

بیاید یه کار کوچیک تو این روز بزرگ انجام بدیم تا دل رسول خدا که رحمه للعالمین هستن، شاد بشه و ان شاالله برکت مادی و معنوی به زندگیمون سرازیر بشه.

قبول دارید که عزای اهل بیت با شکوه و زیبایی تمام برگزار میشه اما از اعیاد و شادی ها غافلیم؟ بنظرم همین چندتا کار کوچیک تجربه فوق العاده ای میشه برای خودمون و بچه هامون تا ان شاالله در مسیر اهل بیت باشیم.

من این چندتا تجربه رو داشتم :

1.شب عید لباس های تمیز  و خوشگل خودتون و همسر و بچه ها رو آماده کنید و صبح که بیدار شدید بپوشید. مثل سال تحویل  

2. روز عید غذاتون رو یه کم جیگول تر تزیین کنید و انگار که مهمون دارید متفاوت از روز عادی باشه  

3. اگر میتونید با کمک اعضای خونه یه کیک ساده بپزید و روش رو تزیین کنید. هم خوش میگذره هم عادت قشنگیه که روزهای اعیاد اهل بیت بوی کیک میپیچه تو خونمون  

4. برای دوستان آپارتمان نشین : یه بار من یه جعبه کفش رو بدون در کاغذکادو پیچیدم تا خوشگل بشه توش کلی شکلات ریختم و تو آسانسور نصب کردم یه نوشته هم زدم بالاش که به مناسبت میلاد امام حسین هست. انقدر همسایه کیف کرده بودن شکلاتش که تموم شد باز خودشون پر میکردن و حتی یکی از همسایه ها یه شاخه گل خوشگل برامون گذاشت تو جعبه و تشکر کرد  

شما هم ایده ای دارید؟

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ایده هاتون عالی بود یه کار دیگه هم اگه نذر دارین شیرینی یا هر چیزی ببرین برای مهد کودک بدین به بچه ها خیلی خوشحال میشن🤗😍

یه لر نمیگه دوستت دارم عزیزم،میگه:لیوتم نازار    یه لر نمیگه فدات شم،میگه:سیقت بام               یه لر نمیگه بهت عادت کردم،میگه:هوکارت بیمه   یه لر نمیگه تو چشام نگاه کن،میگه:سیل مین تیام کو                                                         یه لر نمیگه قربونت برم،میگه:خوم بوم و نذرت

یه شعر صلوات هم هست اونو بابچه ها میخونم به جای شعرتولد 

یک هزارتا صلوات بر روی گل بوی گل محمد و آل محمد صلوات 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

۲ هزارتا صلوات بر روی گل بوی گل محمد و آل محمد صلوات 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

همینطوری تا ۱۴ هزارتا صلوات 

با بچه ها خوش میگذره

2738
از ایده اسانسور خیلی خوشم اومد😍 حیف ما اسانسور نداریم🥴😁

میشه تو راه پله زد یا سر کوچه یا دم نونوایی و بقالی و ....

هم کاردستی بچه هاست هم کیف میکنن یه کار برای پیامبر خدا میکنن

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
وای از این ایده شکلات خوشم اومد.اگه همسر معذب خجالتیم بذاره انجامش میدم.

اخه اصلا کسی متوجه نمیشه که شما زدید 

اخر شب یواشکی نصب کنید خخخخ

ایده هاتون عالی بود یه کار دیگه هم اگه نذر دارین شیرینی یا هر چیزی ببرین برای مهد کودک بدین به بچه ه ...

من امسال میخوام یه میز کوچولو بزارم دم در ورودی داخل اپارتمان روش شیرینی و شکلات و گل و بادکنک با از این لوله پلاستیکی هاش و .... مفصل تر برگزار کنیم خخخخ

یه شعر صلوات هم هست اونو بابچه ها میخونم به جای شعرتولد  یک هزارتا صلوات بر روی گل بوی گل م ...

عالیه 

من میخوام اگر بشه تو کاغذهای کوچولو شعر یا حدیث یا جملات زیبا هم بنویسم لوله کنم بزارم با هر شکلات یا شیرینی یه دونه از اون هاهم بردارن بعنوان رزق معنوی 

2706