2703
2553
عنوان

چجوری بهش گفتید داره بابا میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2900 بازدید | 134 پست
ببین دقیقا همون ماهی که اصصصصلا به بارداری فکر نمیکنی یهو باردار میشی! همین استذس اینکه پریود میشم ی ...

باورت میشه اصلا استرس ندارم.😓😓😓😓کلا خنثی هستم.

فقط دو روزی میشه کمرم درد میگیره و ول میکنه.همین یکم ذهنمو مشغول کرده اخه از علائم قوی پریودام هست کمردرد

ولی هی گفتم خداکنه نشم😬

شوهر من سر هیچ کدوم از بچه هام خوشحال نشد چون دوست نداشت زود بچه دار بشیم اولی که بعد از ۹ماه از ازدواج اومد دومی هم ۲سال و ۱ماه بعد از اون،سر بچه دومم که قشنگ یک هفته باهام قهر کرد و سرسنگین شد،همیشه حسرتش تو دلم مونده که از این خبر خوشحال بشه. کاش مردها یکم مراعات کنن حالا اگه خیلی هم ناراحت شدن اون لحظه به روی همسرشون نیارن و حداقل الکی یه خوشحالی کنن.واقعا همیشه تو دلم میمونه این موضوع همیشه..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای چ صحنه ای مردم ازخنده😂😂😂😂 شلوارو میکشیدی بالا میومدی بیرون خب😅😅😅😅

ینی فقط خوب شد اون موقع تنها بودم شوهرم نبود اگه تا اخر عمر اینو تعریف میکرد😂😂

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏
ینی فقط خوب شد اون موقع تنها بودم شوهرم نبود اگه تا اخر عمر اینو تعریف میکرد😂😂

حالا خوب شد نگفتی ب شوهرت من بودم میرفتم بیرون اول میگفتم داشتم بااون حالت گریه میکردم😅 زودی لو میدادم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2720
حالا خوب شد نگفتی ب شوهرت من بودم میرفتم بیرون اول میگفتم داشتم بااون حالت گریه میکردم😅 زودی لو مید ...

فکر ابرومو کردم خواهررر😂😂

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏
شوهر من سر هیچ کدوم از بچه هام خوشحال نشد چون دوست نداشت زود بچه دار بشیم اولی که بعد از ۹ماه از ازد ...

عزیزم ببخشید یه سوال برام پیش اومد.اگر بچه نمیخواستن و اینا پس چجور شما باردار میشین.خب تا اقدام نکنین که بچه دار نمیشین😑

من او وقتم به هفته گذشته بود تست کردم نشون نداد..ی هفته بعدش رفتیم آزمایش.....

روز بعد ک رفتیم جواب رو بگیریم،خودم رفتم گرفتم...اومدم تو ماشین گفتم منفی یه...چون برنامه داشتم واس سوپرایز....بالاخره من اومدم خونه و یه نامه نوشتم اونم رو کارت دعوت عریسیمون..بعددوربین رو هم آماده کردم وقتی داشت میخوند اونقد خندیده بود ک داش اشک ذوق میریخت آخه بچه خیییییییلی دوس داره.💋💋💋💋...اما متاسفانه 7هفته سقط شد😭😭😭😭😭😭منم فیلم رو از عصبانیت پاک کردم

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
2714

رفته بود بیرون خرید زنگ زدم گفتم بی بی چک هم بخر

اومد خونه رفت حموم دوش بگیره.

منم رفتم دستشویی. ساعت ۱۰ شب بود.

زودی پررنگ شد.

از حموم اومد بیرون. دستشو گرفتم گفتم بیا یه چیزی نشونت بدم.

گفت وای مثبته؟؟؟ 😁

من ۳۳ سالمه میترسم بچه دار شم پشیمون بشم حوصله نداشته باشم 😔 پلی کیستیکم هستم نصیحتم کنید

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
انشالله بارداری گلی.بیا برو بی بی بزن .توکل کن به خدا.

ببینیم خدا چی میخواد عزیزم 

اونی ک میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یا پارتیش وااالا بزودی مامان میشم   دلم روشنه یعنی میشه منم بیام تیکر بزنم و بنویسم خداجونم خودت مواظب فندقم باش  
ايشاله كه بارداري بيا خبر بده لايكم كن

باشه حتما

اونی ک میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یا پارتیش وااالا بزودی مامان میشم   دلم روشنه یعنی میشه منم بیام تیکر بزنم و بنویسم خداجونم خودت مواظب فندقم باش  
ایشالا که بهترین اتفاق واستون میوفته😍😍😍

فداتشم ❤

2706