2726
عنوان

چجوری بهش گفتید داره بابا میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2901 بازدید | 134 پست

یکسال انتظار و بی بی چکای منفی اواخر داشتم افسردگی میگرفتم همش گریه میکردم دیگه برام بی بی چک نمیخرید

یک هفته از موعدم گذشته بود و هی بی بی چک قایمکی میخریدمو یا منفی در میومد یا یه هلال خیلی خیلی کمرنگ ک بزور میشد دید اوضاع روحیم داغون بود حالا سنی ام نداشتم اما بی صبرانه منتظر بودم ۱۱ روز از پری گذشته بود ته دلم میگف باردارم شوهرمم شاکی بود ک چرا اینجوری میکنم بلاخره قرار شد بی بی چک بخره اما با کلی خط و نشون که گریه زاری نداریمو این اخرین باره بی بی چک میخره منم قبول کردم در اخر پیش خودش رفتم wcو...اشک تو چشام جمع شد نیشم باز شد خودمو ریلکس کردمو اومدم بیرون .حالا شوهرم از دور منو نگا میکرد منم حرفی نزدم خیلی ضایع خندمو پنهان میکردم نشستم جلو تیوی .شوهرم که همینجوری زوم بود سرو دستشو تکون داد ب معنای (چی شد)...منم سرو دستمو تکون دادم ب معنی (چی میگی) بعد شوهرم گفت خب؟گفتم خب که خب!گفت چرا گریه نمیکنی؟هیچی نگفتم دوباره پرسید گفتم چووووووون بابا شدی.اونم بهت زده مونده بود باورش نمیشد هی میگفت برو بابا چرت و پرت نگو.اره بابا جون خودت و این حرفا😂بعد کلی کش مکش گفت اصلا اونو کجات میذاری میفهمی؟😳🤯گفتم خاک تو سرت بی بی چکو جایی نمیزارن یکی دو قطره ادرار میریزن روش .گفت هه الان با یه قطره ادرارت معلوم میشه حامله ای😕خلاصه گذشت 

با خالم رفتیم دکتر و آزمایش خون گفتن تا فردا طول میکشه جوابش بیاد منم عجله داشتم دکتره گفت عب نداره نمونه ادرار بده تا بهت دقیق بگم بارداری یا نه.که خداروشکر مثبت بود سریع زنگیدم ب شوهرم و گفتم دیگه ب حرف دکترم اطمینان نداری؟که نیشش تا بناگوش وا شد و کلی خندیدیم

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو عقد بودیم هنوز عروسی نگرفته بودیم.ولی نذاشتیم کسی بفهمه جز خانواده هامون.مشکل پیدا کردن دو قلو هم ...

آخی😔 ایشالا به وقتش خدا بهتون بهتربن معجزشو میده❤️❤️❤️

2728
یکسال انتظار و بی بی چکای منفی اواخر داشتم افسردگی میگرفتم همش گریه میکردم دیگه برام بی بی چک نمیخری ...

اصلا اونو کجات میذاری میفهمی؟😳🤯گفتم خاک تو سرت بی بی چکو جایی نمیزارن یکی دو قطره ادرار میریزن روش 

وای مردم از خنده 

قسمت نشده هنوز ایشالا ک اینماه حاملم 8 روز عقب انداختم میترسم بیبی بزنم 1 سالو 1 ماه اقدامم نزدیک 50 ...

ايشاله كه بارداري بيا خبر بده لايكم كن

ایشالله همه منتظرا مامان بشن😍😍😍😍

خوش به حالتون 

من تو اوج دعوا و مشکلات بچه اولم و باردار شدم جرات نداشتم بهش بگم بهش اس دادم باردارم سر کار بودم زنگ زد فحش و کشید به خودم و خانواده م باهم قهر بودیم بعد چند هفته هم دعوامون شد خواهرشوهرم با سیاست از خونم بیرونم کرد تا ۵ ماه خونه بابام بودم حتی یه زنگم نزد بهم

عمه ش اومد دنبالم 

دومی که باردار شدم جرات نداشتم بگم زنگ زدم به عمه ش گفتم میترسم بنده خدا یه روز صبح اومد خونمون بهش گفت 

و گفت سر اولی خیلی اذیت شد بذارسر این آرامش داشته باشه

چند وقت اقدام کردی شما؟من این ماه اقدام کرده بودم،شش روز تاخیر داشت ولی دیروز پریود شدم،اونم یه پریو ...

من پنج ماه اقدام بودم. چهارماه نشد، ماه پنجم درکمال ناباوری شد😍

2706