2703
2553
عنوان

چجوری بهش گفتید داره بابا میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2900 بازدید | 134 پست

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قسمت نشده هنوز ایشالا ک اینماه حاملم 8 روز عقب انداختم میترسم بیبی بزنم 1 سالو 1 ماه اقدامم نزدیک 50 ...

عزیزم دکتر میرین؟؟؟؟؟؟

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
2720

من شب سال تحویل فهمیدم .صبحش رفتم کیک گرفتم واسه روز مرد بعد دوتام بی بی چک گرفتم اومدم خونه ۱ روز بود عقب انداخته بودم.تا زدم زود مثبت شد زنگ‌زدم ب خواهرم بعدش رفتم خونه مامانم شبش ک اومدم نامه نوشتم بعد تسته هم چسبوندم بهش گذاشتم تو پاکت .از سرکار اومد شام خورد و سال تحویل شد پاشدم رفتم‌پاکته رو اوردم بهش گفتم عزیزم بیشترازاین در توانم نبود ایشالا سالای دیگه جبران کنم زودم پریدم تو اشپزخونه بعد دیدم داره میگه نههه مهساا الکیه نههه جون من پق زدم زیر گریه گفتم بخدا راس راسکیه.هیچی گرفتم بغل یه چنتا بوسم کرد اشکم تو چشاش جمع شده بود

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
عزیزم دکتر میرین؟؟؟؟؟؟

آره این ماه عکس رنگی هم رفتم دکتر گفت مشکلی نیست شوهرمم مشکلی نداره

اونی ک میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یا پارتیش وااالا بزودی مامان میشم   دلم روشنه یعنی میشه منم بیام تیکر بزنم و بنویسم خداجونم خودت مواظب فندقم باش  
2714

من اینو دادم و فیلمم گرفتم از وقتی خوند

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 

صبح روز جمعه بود بعد نماز صبح.

شوهرم رفته بود بیرون چند دیقه کار داشت.من بی بی زدم درجا دوخط شد.نشسته بودم تو دستشویی زارررررر میزدم و خداروشکر میکردم😭نمیدونم چرا نمیومدم بیرون بشینم گریه کنم😒

دیگه یکم بعدش رفتم رو تخت تا توووونستم شررررشررر اشک ریختم از خوشحالی😭😭

شوهرم اومد قیافمو دید کپ کرد...بنده خدا هی میگفت چی شده؟کسی کاریش شده ؟اتفاقی افتاده؟

یعد یساعت گریه بزور تونستم بهش بگم مثبته.

اونم اومد بغلم کرد فقطط میگفت خداروشکر خداروشکرررر😭😭

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏
2706