2733
2734
عنوان

چجوری بهش گفتید داره بابا میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2904 بازدید | 134 پست

هميشه ارزوم بود مثل تو فيلما خبرش بدم بابا شده ولي متاسفانه انقدر شور شوق داشتم بيست تا بيبي زدم نااميد نميشدم اخر يروز رفتم حموم سه روز تاخير شده بود تو عادت بيبي بردم شانسكي يهو دوخط شد منم نه گذاشتم نه برداشتم صداش كردم گفتم بيا بعد صاف گذاشتم تو دستش بيچاره گفت چيه اين گفتم خنگ بابا شدي يه لبخند زد گفت خاك تو سرت بااين خبر دادنت😁😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من که رفته بودیم با هم جایی اومدیم یادمون اومد شام نداریم بخوریم.رفتیم با هم از سوپری چیزی بخریم.تا اومدیم بیرون گفت راستی قرار بود تو امروز بری ازمایش خون بدی چیشد؟پریم پنج شیش روز عقب افتاده بود که اصلا سابقه نداشت.گفتم هیچی نرفتم وقت نشد شنبه میرم.در حالیکه رفته بودم و میدونستم جواب مثبته.تازه به مادر شوهرمم گفته بودم ولی از واکنش شوهرم میترسیدم.گفت بگو جون امیر.سرمو انداختم پایین.نگام کرد گفت رفتی مگه نه؟مثبت بود اره؟ گفتم حالا اتفاقیه که افتاده.دو دستی زد توی سرش گفت حالا چه گوهی بخوریم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2731
2738
آخی مگه نمیخواستین؟ 

تو عقد بودیم هنوز عروسی نگرفته بودیم.ولی نذاشتیم کسی بفهمه جز خانواده هامون.مشکل پیدا کردن دو قلو هم بودن سقط کردیم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ما تو هر بارداریم ۸_۹ ماه منتظر بودیم . دیگه بیبی چک نمیخریدم هی وسوسه نشم بیبی چک بزنم. هر دو بار که از موعدم گذشت و علائم پیدا شد فرستادم بیبی چک بخره دیگه از دستشویی اومدم بیرون گفتم بالاخره شد دفعه اول از ذوق کلی گریه کردم دفعه دوم بیشتر ترسیدم که نکنه تصمیم درستی نگرفتیم!

قسمت نشده هنوز ایشالا ک اینماه حاملم 8 روز عقب انداختم میترسم بیبی بزنم 1 سالو 1 ماه اقدامم نزدیک 50 تا بیبی خریدم منفی شده خدایا خودت معجزه کن من خیلی دوست دادم شوهرم سوپرایزشه

اونی ک میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یا پارتیش وااالا بزودی مامان میشم   دلم روشنه یعنی میشه منم بیام تیکر بزنم و بنویسم خداجونم خودت مواظب فندقم باش  
2706