2726
عنوان

چجوری بهش گفتید داره بابا میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2901 بازدید | 134 پست
منم دوست دارم روز تولدش بهش بگم . 

بارداری اول منم مصادف با تولد شوهرم بود. جواب آزمایش رو بهش کادو دادم. ولی خب نموند.

برای بار دوم سر کار بود فقط اس ام اس دادم بی بی چکم مثبت شد. همین. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خونه مامانم بودم ابجیم سریع زنگ زد مشتلقشو گرفت شوهرم از ذوق پیش دوستاش بوده ولشون کرده رفته کارت ب کارت کرده شبم دوتایی رفتیم حرم یه جغجغه و اینا خریدیم

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم

خود نی نی اظهر وجود کرد 😐😐

حالم بد بود داشت کمرمو میمالید جلو روشویی خندید گفت فکر کنم کار دستت دادم 😂😂😂😂😂

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
2728
ماهم اقدام داشتیم خودش منتظر جواب مثبت بود😒🙄🙄

ما ام اقدام کرده بودیم و هردو منتظر بودیم ولی چون چهارماه اول اتفاقی نیوفتاده بود، دیگه بیخیال شده بودیم فکر میکردیم طول میکشه تا بشه

وای دقیقا منم میخواستم همینکارو بکنم😂😂 کیک بگیرم یه جفت کفش کوچولو هم داشتم بزارم کنارش کادوش کنم شب اومد شوهرم خونه بهش بدم با گل و شمع و این حرفا ولی تا بی بی زدم همینطوری اشک میریختم ومیخندیدم و همچین دویدم طرف تلفن و زنگش زدم وبهش گفتم که نزدیک بود بخورم زمین خودمو بچه رو بدم فنا😂

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤

ماهم نشد 

ی سال نیم اقدام بودم قرار بود ماه بعدش برم ای یو ای فقط عکس رنگی انداخته بودم ناامید بودم 

فردای موندم ساعت ۸ رفتم تست کردم واینسادم بالا سرش اومدم سر صبحانه موقعی که داشت میرفت سرراهی یهو گفتم بزار نگاه کنم تا دیدم دو خطه داد زدم دوتاس بخدا دوتاس زار زدیم هردو هی همسرم میگفت جان من راس میگی الکی نباشه 

هم‌ موقع رفتم ازمایش عصرم با ی جفت پاپوش و جواب ازمایش خبر قطعی دادم

ما هم نشد باکلاس باشیم

طفلکا تو فامیلشون ناباروری زیاده بهش گفتم بی بی مثبته باور نکرد

گفت من ب بی بی چک اعتقاد ندارم آزمایش بده

آزمایش دادیم اونم باور نکرد گفت شاید پوچ باشه برو سونو ، رفتیم سونو ۵ هفته بود هنوز قلب تشکیل نشده بود باورش شد بابا شده ولی گفت تا پایان ۳ماهگی ب کسی نگیم شاید مشکلی پیش اومد

انقد گریه کردم و نتونستم حرف بزنم که بنده خدا ترسید فک کردم برا کسی اتفاق ناگواری افتاده   

بعد چندسال خدا معجزشو بهمون داد

خــــــدایا شکرت که برام معجزه کردی... عشق مامانی پسر عزیزم خوش اومدی به زندگی منو بابایی   
2706