1464
1482
عنوان

چجوری بهش گفتید داره بابا میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1894 بازدید | 134 پست
من شب سال تحویل فهمیدم .صبحش رفتم کیک گرفتم واسه روز مرد بعد دوتام بی بی چک گرفتم اومدم خونه ۱ روز ب ...

اشکمو درارودی که😭😭 ایشالا به سلامتی عزیزم😍😍😍

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

اشکمو درارودی که😭😭 ایشالا به سلامتی عزیزم😍😍😍

عزیزمی ببخشید😘😘😘قربونت گلی🌷😚

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
یکسال انتظار و بی بی چکای منفی اواخر داشتم افسردگی میگرفتم همش گریه میکردم دیگه برام بی بی چک نمیخری ...

فقط اونجاش ک گفت چراگریه نمیکنی😂

💜میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین💜
1484
الان اوضاع چطوره؟ نینی خوبه؟ 

الان بله دخترم سه سالشه😊

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ
عزیزای دلم منم ۳ روز دیگه موعدم هست..کمردرد دارم.سنگینی و درد سینه هم دارم.ولی هیچ علائم دیگه ای ندا ...

ببین دقیقا همون ماهی که اصصصصلا به بارداری فکر نمیکنی یهو باردار میشی! همین استذس اینکه پریود میشم یا نه کلی تاثیر منفی میزاره رو بارداری

منم از خیلی قبلا همش ب این لحظه فکر میکردم چقد هندی بازی در بیارم😁

بیبیم مثبت شد ولی صبر کردم فرداش آزمایشم مثبت شد. تو راه رفتم گل خریدم ک برم مغازه شوهرمو سورپرایزش کنم، رفتم یهو دیدم مادرشوهرمم اونجاس،😩😒😒 هیچی دیگه سورپرایزمو خراب کرد... الکی جلو مادرشوهرم گفتم همینجوری گل براش خریدم. بعدم ک بردیم مامانشو رسوندیمو دیگه تو ماشین طاقت نیاوردم بهش گفتم حامله م

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم شکرت که با گذاشتن کنجد تو دلم دومین معجزه زندگیمو نشون دادی... شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی...خدای مهربونم خودت حافظ همسرم و کنجد تو دلم باش... آمین❤
اره والا ولی اصلا نمیفهمیدم دارم چیکار میکنم😑😅

وای چ صحنه ای مردم ازخنده😂😂😂😂 شلوارو میکشیدی بالا میومدی بیرون خب😅😅😅😅

اوناییکه الان این پستا رو میخونین و اشک میریزین و منتظرین..از ته دلم دعا میکنم بزودی خدا یه فرشته سالم و صالح بذاره تو دلتون❤

من خودم کم انتظار نکشیدم میدونم چقد سخته...چقدر اومدم اینجور تاپیکارو تا اخر خوندم و فقط اشک ریختم😔

انشاالله خییییلی زود شما هم بیاین از خبربارداری دادن و تهوعاتون بگییییین😍😍😍آمیین

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی..خدایا خودت بهترین حافظی پس نگهدارش باش..آمیییین.10شهریور بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین.
1334
ببین دقیقا همون ماهی که اصصصصلا به بارداری فکر نمیکنی یهو باردار میشی! همین استذس اینکه پریود میشم ی ...

باورت میشه اصلا استرس ندارم.😓😓😓😓کلا خنثی هستم.

فقط دو روزی میشه کمرم درد میگیره و ول میکنه.همین یکم ذهنمو مشغول کرده اخه از علائم قوی پریودام هست کمردرد

ولی هی گفتم خداکنه نشم😬

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫لطفابرای سلامتی تودلیم صلوات بفرستین🙏👼

شوهر من سر هیچ کدوم از بچه هام خوشحال نشد چون دوست نداشت زود بچه دار بشیم اولی که بعد از ۹ماه از ازدواج اومد دومی هم ۲سال و ۱ماه بعد از اون،سر بچه دومم که قشنگ یک هفته باهام قهر کرد و سرسنگین شد،همیشه حسرتش تو دلم مونده که از این خبر خوشحال بشه. کاش مردها یکم مراعات کنن حالا اگه خیلی هم ناراحت شدن اون لحظه به روی همسرشون نیارن و حداقل الکی یه خوشحالی کنن.واقعا همیشه تو دلم میمونه این موضوع همیشه..

وای چ صحنه ای مردم ازخنده😂😂😂😂 شلوارو میکشیدی بالا میومدی بیرون خب😅😅😅😅

ینی فقط خوب شد اون موقع تنها بودم شوهرم نبود اگه تا اخر عمر اینو تعریف میکرد😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی..خدایا خودت بهترین حافظی پس نگهدارش باش..آمیییین.10شهریور بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین.
ینی فقط خوب شد اون موقع تنها بودم شوهرم نبود اگه تا اخر عمر اینو تعریف میکرد😂😂

حالا خوب شد نگفتی ب شوهرت من بودم میرفتم بیرون اول میگفتم داشتم بااون حالت گریه میکردم😅 زودی لو میدادم

حالا خوب شد نگفتی ب شوهرت من بودم میرفتم بیرون اول میگفتم داشتم بااون حالت گریه میکردم😅 زودی لو مید ...

فکر ابرومو کردم خواهررر😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476
شوهر من سر هیچ کدوم از بچه هام خوشحال نشد چون دوست نداشت زود بچه دار بشیم اولی که بعد از ۹ماه از ازد ...

عزیزم ببخشید یه سوال برام پیش اومد.اگر بچه نمیخواستن و اینا پس چجور شما باردار میشین.خب تا اقدام نکنین که بچه دار نمیشین😑

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫لطفابرای سلامتی تودلیم صلوات بفرستین🙏👼

من او وقتم به هفته گذشته بود تست کردم نشون نداد..ی هفته بعدش رفتیم آزمایش.....

روز بعد ک رفتیم جواب رو بگیریم،خودم رفتم گرفتم...اومدم تو ماشین گفتم منفی یه...چون برنامه داشتم واس سوپرایز....بالاخره من اومدم خونه و یه نامه نوشتم اونم رو کارت دعوت عریسیمون..بعددوربین رو هم آماده کردم وقتی داشت میخوند اونقد خندیده بود ک داش اشک ذوق میریخت آخه بچه خیییییییلی دوس داره.💋💋💋💋...اما متاسفانه 7هفته سقط شد😭😭😭😭😭😭منم فیلم رو از عصبانیت پاک کردم

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم ماماوبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
1508