1464
1411
عنوان

چجوری بهش گفتید داره بابا میشه؟

1895 بازدید | 134 پست

بچه ها من انقد دوس داشتم وقتی فهمیدم باردارم، یه کیک بپزم و یه جفت کفش نینی بگیرم و خیلی رمانتیک رو میز بچینم و یه نامه بزارم که توش نوشته باشم بابایی من دارم میام😍 ولی نشد😒 انقد استرس داشتم همون لحظه که بیبی چک خریدم، شوهرم خونه بود رفتم دستشویی چک کردم وقتی مثبت شد اشکام از خوشحالی همینطور میریخت.همونطور با گریه اومدم بیرون گفتم مامان شدممممم😭😭😭😭 شوهرم اومد کلی بغلم کرد و آرومم کرد و خلاصه اینجوری فهمید داره بابا میشه. 😒😒 نشد که باکلاس باشیم😒

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436
من برگه آزمایشمو گذاشتم لا به لای کتاباش تا دیدش و خوند پرید بغلم کرد دادمیزد میخندید

منکه ازمایشمو خودش رفت گرفت😏

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون مواظب نی نی تودلم باش اونو سالم بهم برسون😍😍😍
1334

منم دوسدارم روز تولدش بگم بهش ینی میشه من تا ماه دیگه مامان شده باشم و قشنگ ترین هدیرو بهش بدم بگم بابا شدی؟!😍😍😍😍😭😭😭

قشنگ ترین حس دنیا اینکه که دوتا فرشته ی ناز تو دلت داشته باشی.... کوچولوهای مامان بی صبرانه منتظراومدنتونم....😍😍😍❤
1476
منم دوست دارم روز تولدش بهش بگم . 

بارداری اول منم مصادف با تولد شوهرم بود. جواب آزمایش رو بهش کادو دادم. ولی خب نموند.

برای بار دوم سر کار بود فقط اس ام اس دادم بی بی چکم مثبت شد. همین. 

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ

من خونه مامانم بودم ابجیم سریع زنگ زد مشتلقشو گرفت شوهرم از ذوق پیش دوستاش بوده ولشون کرده رفته کارت ب کارت کرده شبم دوتایی رفتیم حرم یه جغجغه و اینا خریدیم

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم

خود نی نی اظهر وجود کرد 😐😐

حالم بد بود داشت کمرمو میمالید جلو روشویی خندید گفت فکر کنم کار دستت دادم 😂😂😂😂😂

دردها فراموش میشن....ولی اونایی که باعث شدن درد بکشم ...هرگز.....
1508