2737
2734
عنوان

مادرشوهرم از من بدش میاد...

674 بازدید | 17 پست

بچه ها این زن فقط سال اول ازدواجمون با من خوب بود.الان حدود سه ساله ک از من بدش میاد و روی واقعیشو نشونم داده.دوتا جاری بزرگتر از خودم دارم ک عین چی میذاره روسرش.درحالیکه بسیار بی ادب و اهل خیط کردن ایشونن.هروقت میریم خونشون واسه حرص دادن من 10بار ب اونا تعارف میکنه 1بار ب من.غیر از سلام و خداحافظ حرف دیگه ای با من نداره اما همش به اونیکی عروساش محبت میکنه.من اسباب کشی کردم اصلا نیومد بگه مبارکه کلا خونه من نمیاد اما همش هفته ای یکبار میره ب عروساش سرمیزنه.واقعا نمیدونم دلیل این کاراشو من تابحال براشون مشکلی پیش نیاوردم و همیشه احترامشونو داشتم برخلاف جاریام.منم سعی میکنم بدون دعوت نرم اونجا چون اصلا منو حساب نمیکنه.شوهرم روزی یکبار میره سر میزنه ک متاسفانه نمیتونم مانع رفتنش بشم.منم اصلا نمیرم خونشون بااینکه کنار خونمونه اصلا حالی ازم نمیپرسه.وقتی ک میرم بهم محبت و احترام نمیذارن منم الان دوهفتس ک نرفتم وقتی منو دوس ندارن کجا برم?شوهرمم همه حقو ب من میده .حتی چند بار بخاطر این رفتاراش باهاش دعوا کرده ک نتیجه خرابتر شدن رفتار اون با من بوده

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

چ بهتر اصلا نرو

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همین رویه ای که در پیش گرفتی خوبه خدا رو شکر که شوهرتم حق رو به تو میده ولی میگم نیومدنشم شاید زیاد بدم نباشه با این رفتاری که داره خیلی از تاپیک ها رو دیدم که از اینکه مادرشوهرشون دائماً خونشونه آسایش ندارن و اذیت میشن فقط سعی کن هر وقتم میری احترام بزاری بهشون

خودت رک و راست بپرس ببیبن مشکلش چیه؟

دوس داره صبح تا شب برم خونشون هرجا رفتیم اونارم ببریم کارای خونشونو بکنم کلید خونمو بدم دستشون کلا دوس داره هرروز اونجا باشیم منم نمیتونم اینکارو بکنم.چون چندسال باهاشون زندگی کردم افسردگی گرفتم

یا این شرایط رو بپذیر یا مثل اونا شو تا مثل اونا باهات برخورد بشه

همین تصمیمو گرفتم میخوام باجسارت  بدون هیچ ترسی منم بیمحلش کنم

2738
همین رویه ای که در پیش گرفتی خوبه خدا رو شکر که شوهرتم حق رو به تو میده ولی میگم نیومدنشم شاید زیاد ...

میدونی این ب سرش برنمیداره و نمیتونه قبول کنه من اومدم خانم خونه خودم شدم

خوشبحالت برو خدا رو شکر کن

من دو تا جاری دارم با مادرشوهرم خیلی رسمی سالی یکبار هم عید فقط میره خونشون ولی خونه من همینجوری سر زده حداقل هفته ای یکبار میادفضول فقط سر میچرخونه ببینه کجا تمیز نیست چی پوشیدم چی تازه خریدم خیلی اعصابم خورد میشه که اینقدر میاد خونه م

خدایا مواظب 
خوشبحالت برو خدا رو شکر کن من دو تا جاری دارم با مادرشوهرم خیلی رسمی سالی یکبار هم عید فقط میره خون ...

اخه نیومدن این بخاطر رسمی بودنش نیست میخواد بگه من اصلا تورو حساب نمیکنم.البته  از ی لحاظاییم خوبه.اما رفتارش خیلی زشته

دوس داره صبح تا شب برم خونشون هرجا رفتیم اونارم ببریم کارای خونشونو بکنم کلید خونمو بدم دستشون کلا د ...

میدونی  ازادانه مواردی که اذیتت میکنه رو محترمانه بگو  عقاید و فکراتو جسورانه و مودبانه بیان کن راحتی خودت الویته اول و اخره

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود

خخخخخ چ غصه ای 

مگه نون وابت دست اونه ک درقبالش اینقد مسعولیت پدیری ومیخوای نطرشو جلب کنی؟

من از خدامه دوروبرم نباشه حتی اگ فرشته باشه

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
2706