2737
2734

ما یه اتاق داریم طبقه بالا کلا روپشت بام بعد یه فرش دوازده متره خورده و یکم جا مونده که فرش نخورده اونجارو خودم کاملا رنگ کردم ولی میخوام اتاق خودم بکنم چون اصلا استفاده ایی نداره اگه ایده ایی دارید برای دکور اتاقتون بهم بگید راستی تخت ندارم چون استفاده نمیکردم فروختم لطفا کمک کنید میخوام ازاین اتاقایی باشه که وقتی کسی میره داخلش احساس نکنه دختر شلخته ایم راستی کمد واینا هم ندارم اگه بازم ایده ایی براش دارید بهم بگید که بخرم و چه مدلی دیوار اتاقمم زرد کردم ولی خیلی کم رنگ

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه تخت یه نفره با یه کمد واجبه

چون اصلا نمیتونم برم بالابخوابم خواهرمم هست اونم باید ببرم بالاکه عمرا بیاد کمد لباس منظورتونه

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
کمد میخوای  ازین برزنتیا بخر ارزون تر درمیاد  اتاق رو با گلای طبیعی تززین کن  اون ف ...

چه مدل گل هایی ازاین کاکتوسا خوبن من عاشق کاکتوسم ولی نمیدونم چجوری مراقبشون باشم

چه مدل گل هایی ازاین کاکتوسا خوبن من عاشق کاکتوسم ولی نمیدونم چجوری مراقبشون باشم

باید اون فضارو بپوشونه دیگه ابعادشو خودت میدونی 

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2738

کمد رو که‌حتما بخر اگه‌نباشه شلخته دیده میشه اتاقت

اگه‌بتونی تخت هم بگیری که‌بهتر هم میشه

یه میز برای مطالعه هم بذار یه گوشه اتاق روشم چراغ مطالعه و کتاب و اینا بذار

یه سطل زباله کنار میزت باشه حتما

جلوی پنجره اتاقت چنتا گلدون بذار خیلی خوشگل میکنه اتاق رو

یه کتابخونه کوچیک هم اتاقتو جذاب میکنه

روی دیواراشم تابلو بزنی خوشگل میشه

یه پرده دخترونه هم بدوزی که عالی میشه

چون اصلا نمیتونم برم بالابخوابم خواهرمم هست اونم باید ببرم بالاکه عمرا بیاد کمد لباس منظورتونه

آره عزیزم یه کمد یا دراور اگه میخوای هزینه نکنی قفسه بزن واسه وسایلات کلی ایده جذاب هم واسه قفسه هست تو گوگل

باید اون فضارو بپوشونه دیگه ابعادشو خودت میدونی 

کمد لباس یا کمد برای نوشتن چیزی بنویسم راسی یه پنجره کوچولو داره که مستقیم میخوره به نورگیر مادرم که پر گل

آره عزیزم یه کمد یا دراور اگه میخوای هزینه نکنی قفسه بزن واسه وسایلات کلی ایده جذاب هم واسه قفسه هست ...

چی بنویسم برام بیاد

کمد لباس یا کمد برای نوشتن چیزی بنویسم راسی یه پنجره کوچولو داره که مستقیم میخوره به نورگیر مادرم که ...

میز تحریر بذار 

کمد داری؟؟؟؟؟؟به اون فضا میاد ؟چرا عکس نمیفرستی

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
کمد رو که‌حتما بخر اگه‌نباشه شلخته دیده میشه اتاقت اگه‌بتونی تخت هم بگیری که‌بهتر هم میشه یه میز ب ...

باشه عزیزم امروز و فردا وقت دارم اتاقمو بچینم سعی میکنم پدرمو راضی کنم برام کمد بگیره ممنون از کمکت تموم شد حتما عکسشو میگیرم میزارم

2706