2733
2734
عنوان

منظورشون چیه؟

121 بازدید | 9 پست

من امروز ۴ روزه ک میام تو یه شرکت ،فعلا تو مرحله دوره ازمایشی هستم بمدت یکماه

و کار با سیستم هستم

دیروز ک اومدم دیدم یسری فایلها از رو سیستم حذف شده بعد گفتم شاید من اشتباه میکنم امروز دوتا همکارام اومدن گفتن چندتا فایلا نیست 

حالا فهمیدم رییس برداشته

خیلی بهم برخورده،اینکه برداشته یعنی به من اعتماد نداره،و ایا یعنی قصد اخراج داره؟

چرا روز اول برنداشته اینارو😕

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

احتمالش هس ک اونا مربوط به خودش بوده باشه و تو حیطه (حیته)کاری تو نبوده،موضوع چندان پیچیده ای نیست ک بخوای اینجور فک کنی

زِندِگی میچَرخِه عینِ تاس،اِمروز حُکم میکُنی،فَردا اِلتماس

نگران نباش معمولا سیستم رو که در اخایار کاربر جدید میذارن فایلاشو پاک میکنن 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

یه امر طبیعی یه سری فایل ها اطلاعات شرکت و روزای اول به نیروی تازه وارد نمیدن چون ممکنه از شرکت خارج بشه شاید دلیلش این بوده

یک وقت هایی مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلأ دیگری رو بابتش قضاوت کرده بودی، اون لحظه خیلی هولناکه روبرو شدن با خودت ...
2738
چقد حقوق ميدن  شركتي كه من كار ميكنمم چند روز ديگه تعطيل ميشه

بهشون گفتم اداره کار،چیزی نگفتن😕 ،حالا نمیدونم 

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣