2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید انجام بدی نمیشه باحتمالها فک کنی حداقل اگ خدای نکرده ی درصد مشکلی باشه الان میتونی یکاری بکنی ولی وقتی دنیا بیاد😔من همشو انجام دادم تاهفته پیش بااینکه بیمه نداشتم و هزینش زیاد بود ولی انجام دادم 

به خودم آمدم انگار تویی..... درمن بود🤗
2456

من سه هفته دیگه باید برم اولین غربالگری به نظرم از نون شبت واجبتره

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
باید انجام بدی نمیشه باحتمالها فک کنی حداقل اگ خدای نکرده ی درصد مشکلی باشه الان میتونی یکاری بکنی و ...

اخه سر دخترم گفته بودن کلی مشکل داره و باید اکوی قلب بشه و سقطش کنم اما من اینکار رو نکردم و سپردم بخدا ، الان هم الحمدلله صحیح و سالمه، بخاطر همین دودلم ک برم دوباره یا نه

2714
یعنی اگه بگن خدای نکرده مشکل داره واقعا به حرف اونا سقطش می کنی؟

نه عزیزم لازمه که بدونی.. چه سالم باشه چه خدای ناکرده ناقص اونموقه تصمیم میگیری.. بعدم چرا همیشه بعد منفی رو می‌بینید خودتون دوس ندارید صدای قلب بچتونو بشنوید.. ببینیدش؟؟ 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
نه عزیزم لازمه که بدونی.. چه سالم باشه چه خدای ناکرده ناقص اونموقه تصمیم میگیری.. بعدم چرا همیشه بعد ...

صدای قلبش رو که چندهفته پیش شنیدم خودشم دیدم الحمدلله سالم بود اما غربالگری رو چون سر دخترم بهم اشتباه گفته بودند درحالیکه سالم بود مرددم ک باز برام یا نه 😢

صدای قلبش رو که چندهفته پیش شنیدم خودشم دیدم الحمدلله سالم بود اما غربالگری رو چون سر دخترم بهم اشتب ...

دیگه مختاری عزیزم 😍

حتما عزیزم برید اصلانم استرس نداشته باشید فقط یه جای خوب برید حتما واجبه بالاخره عزیزم کار ازمحکم کاری عیب نمیکنه

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
اخه سر دخترم گفته بودن کلی مشکل داره و باید اکوی قلب بشه و سقطش کنم اما من اینکار رو نکردم و سپردم ب ...

اخه جدیدا دیدم یکی ک بچش دنیا اومده و سندرم داره و جلو چشمشه داره هر روز زجر میکشه.. خودم آزمایش دوم برا آنومالی و نداده بودم ولی بعد پشیمون شدم و ازمایششو دادم خداروشکر نرمال بود خیالم راحت شد... حقداری انقد ک کلک زدن ب مردم ادم نمیتونهه اعتماد کنه الکی میگن مشکل داره بعد کلی پول از ادم میچاپن بعدم میگن نه نرماله ولی چ میشه کرد باید انجام بدیم بنظر من حتما برو یجای خوب و فابل اعتماد برو

به خودم آمدم انگار تویی..... درمن بود🤗
2706