2733
2734

سلام عزیزم اول بگم خیلی متاثر شدم از اتفاقی ک برات افتاده 

من 5 ماهم بود کیسه آبم پاره شده بود تو بیمارستان به این روش ک هر 3 ساعت دو قرص زیر زبونی برام میذاشتن من 1 روز طول کشید ک بچه بیوفته ولی شما سن بارداریتون کمه مسلما خیلی زودتر اثر میکنه

حین استفاده از این قرص اسهال و استفراغ شدید میگیری پس سعی کن معدت سنگین نباشه ک خیلی اذیت میشی

خدا جون هدیه تو ازم گرفتی راضیم به رضای خودت فقط بهم قدرت تحملش بده و یه نی نی ناز دیگه هم برام بفرس تا دلمو آروم کنه .خدا جون ممنونم که باز بهم نینی دادی خودت مراقبش باش.خاله ها میشه لطفا برای سلامتی نینیم ی صلوات مهمونم کنین
این کار گناهی هرکی این کارو انجام داده روزگار خوشی ندیده بعدش خدا بهت داده نیروشم میده روزیشم میده ...

واقعا من اینو به چشم دیدم

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

استارتر خیلی متاسف شدم لعنت به این جامعه لجن خواهرم برو یه شهر دیگه که نشناسنت موضوعو بع دکتر بگو شاید کمکت کرد ... خدا به داد دلت برسه و کمکت کنه

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔
همه اینجا جوری حرف می زنن که انگار فرشته هستن و گناه نکردن. تنها گناه هم انداختن یه بچه حرامه!!

خدا میبخشه بندش نمیبخشه 

آخه کی بیشتر از ی مادر میتونه عاشق بچش باشه؟وقتی نمیتونه درخودش نمیبینه نمیدونم چرا بعضیا فک میکنن دلسوز تر از اون مادرن نسبت ب اون بچه 

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟

عزیزم کم کاری از خودت بوده.مگه میشه بهت تجاوز بشه و تو منتظر پرویود نباشی.گذاشتی دو ماه بگذره الان به فکرت رسید بری آزمایش بدی.

به هر حال کاریه که شده.

قرص رو بخور و با دیدن علایم اولیه و درد حتما برو بیمارستان.چون قرص رو خوردی هیچ کاری نمیتونن بکنن و مجبورن بندازنش.الان حفظ زندگی خودت و پسرت خیلی مهم تر از جون اون بچست که حتی روح هم نداره.چون کم خونی داری به هیچ عنوان خونه و تنها این کار رو انجام نده.انشاا... که زندگیت به روال عادی برگرده.

آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2738

عزیز دلم خیلی ناراحت شدم برات از ته دلم میگم 

گلم قرصو بخور با دستورش نترس اصلا بعد که افتادی به خونریزی سریع برو بیمارستان تو خونه نمون کلا چون کمخونی داری 

چرا انقد ظلمو گناهو فساد زیاد شده اخه 

اخرالزمونه 😔😔اخه زن شوهردار چرااااا باید این اتفاق واسش بیوفته خدا لعنت کنه باعثشو 

امام زمانمون ایشالا زودتر ظهور کنن

لطفا برای مادر شدنم یک صلوات بفرستید  
کفر نعمت از کفت بیرون کند....

عزیزم گفتن که بهشون تجاوز شده و بچه مال همسرش نیست .. خوب بدبخت چکار کنه؟؟؟

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔
واقعا متاسفم واستون . کسانی امثال من در حسرت خبر بارداری و نی نی دار شدنیم . بعد شما میخواین سقط کنی ...

شما بیشتر از خدا بترس ک تاپیکو نخونده قضاوت میکنی یه نفرو

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟
اولا که هیچ مرجعی اجازه نداده  من زنگ زدم پرسیدم دوما روح از ۲ماهگی دمیده میشه

اینکه هیچ  مرجعی اجازه نمیده درست ولی ولوج روح 4 ماهگیه وحتی تو دو ماهگی هم باید دیه داد

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم شکر خدا این بارداری هم ختم به خیر شد البته پیر شدم    
بچه حرام رو؟ خود شما می تونی؟ که همیشه با نگاه به اون بچه یادت بیفته چه جنایتی تو حقت شده؟

بچه ی حرام یا حلال فرقی نداره خانوم. 

بچه بچه است. 

منمن ترجیح میدم بیشتر از این دخالت کنم، وظیفه ی من فقط یه یادآوری بود. نه بیشتر نه کمتر. 

خدا میبخشه بندش نمیبخشه  آخه کی بیشتر از ی مادر میتونه عاشق بچش باشه؟وقتی نمیتونه درخودش نمیبی ...

فکر کنم کسایی ک دارن ب نصیحت ادامه میدن نخوندن جریان چیه بابا انقد نظر ندین شما خودتون بودین حاضر بودین بچه یکی دگرو بدنیا بیارین کنار شوهرتون واقعا خودتون اینکارو میکردین؟پس هی دم از مادربودنو گناهو این چیزا نزنید

لطفا برای مادر شدنم یک صلوات بفرستید  
2706