2726

مدرک چی ؟؟مدرکی داری که بتونی باهاش دکتر ی رو قانع کنی...لازم شد اصلن برو یه شهر دیگه دکتر تا ابروت حفظ بشه

بمیرم برا مظلومیتت چه امتحان سختی داری ابجی

توکل کن به خدا...

دوست گرامی که با نظر بنده مخالفی میتونید منو ریپلای نکنید.....چون نه شما میتونید منو متقاعد کنید نه من وقت دارم شمارو متقاعد کنم..😊😊میشه اینقد تو تاپیک دیگران ننویسید این چه تاپیکیه..این‌چه سوالیه...این چه..به جاش به خودتون بگید اگه دروس ندارم میتونم تو تاپیک شرکت نکنم😶   به نظر من اینجامحیط خوبیه برای :حرف زدن.نظر دادن.سوال پرسیدن.جواب گرفتن.رد و بدل نظرات.اشنایی با اداب و رسوم،عقاید،دیدگاه ،نظرات و طرز فکر دیگران...پس چه خوبه که بدون توهین با هم خوب باشیم ....میشه اینقدر راجب نظر دیگران،نظر ندیم😑لطفن.....میشه وقتی کسی سوال جنسی میپرسه نریزید سرش؟؟🙄🙄
شوهرت تا چه حد از این جریانات خبر داره؟؟؟ مدرکی داری که نشون بده بهت تجاوز شده؟؟؟شاید با اون مدرک ب ...

مدرک ندارم اما همسرم کامل میدونه ولی بخاطر حرف مردم حتی شکایتم نکردیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=112184422]مدرک چی ؟؟مدرکی داری که بتونی باهاش دکتر ی رو قانع کنی...لازم شد اصلن برو یه شهر دیگه دکتر تا ابروت ...[/QUOT

دعا کن خیلی روحیم خرابه اینم بدترش کرده, خدا قربون حکمتت چرا اخه

2728
مدرک ندارم اما همسرم کامل میدونه ولی بخاطر حرف مردم حتی شکایتم نکردیم 

یه سوال تو که میدونستی بهت تجاوز شده و خطر حاملگی وجود داره چرا زودتر برای سقط اقدام نکردی؟

کوچیکتر باشه راحتتر سقط میشه

گناه اون بچه چیه که دستش از همه دنیا کوتاهه و بی دفاعه؟

خدایا ظلم تا کجا؟، چون شما بی احتیاطی کردی اون بچه باید در سکوت و تنهایی و بی دفاعی خودش با درد و زجر تیکه تیکه بشه و از بین بره؟ خودخواهی تا کجا؟

این کار گناهی هرکی این کارو انجام داده روزگار خوشی ندیده بعدش خدا بهت داده نیروشم میده روزیشم میده ...

انقدر نگین گناهه. بعضی مجتهدها خودشون اجازه دادن. گفتن اگه خیلی اسباب زحمت مادر میشه تا 4ماهگی میتونن سقط کنن. چون قبل از 4ماه روح وارد بدن نشده

گناه اون بچه چیه که دستش از همه دنیا کوتاهه و بی دفاعه؟ خدایا ظلم تا کجا؟، چون شما بی احتیاطی کردی ...

بابا چرا فک میکنین حس شما نسبت ب موجودی ک تو شکم یکی دیگس از خودش بیشتره؟کسی ک ب این راه رو میاره حتمااااا ب همه چی فکر کرده و خودشو ناتوان دیده عادت کردین نمک رو زخم بپاشین چرا 

جدا ازینکه این خانوم گفت موضوعش متفاوته و بچه ی همسرش نیست  حرفای بقیم ک کامل نمیخونین فقط منتظرینن یکی یچیز بگه نصیحت کنید

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟

چقدر راحت درباره ی سقط صحبت میکنین 

گناهش خیییلی بزرگه، حواستون به عواقبش باشه. 

شاید پسرتون کوچیک باشه و اذیت شین ولی بعدا با هم بزرگ میشن هم بازی میشن و خیییلی مزیت های دیگه داره. لطفا بیشتر بهش فکر کنید. ❤️

خب چرا تا عقب انداختی نرفتی ازمایش ببنی مثبته یا نه 

یعنی دزدیده شدی ولی همسرت به هیچ کس و هیچ جا خبر نداده 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
بابا چرا فک میکنین حس شما نسبت ب موجودی ک تو شکم یکی دیگس از خودش بیشتره؟کسی ک ب این راه رو میاره حت ...

همه اینجا جوری حرف می زنن که انگار فرشته هستن و گناه نکردن. تنها گناه هم انداختن یه بچه حرامه!!

انقدر نگین گناهه. بعضی مجتهدها خودشون اجازه دادن. گفتن اگه خیلی اسباب زحمت مادر میشه تا 4ماهگی میتون ...

اولا که هیچ مرجعی اجازه نداده 

من زنگ زدم پرسیدم

دوما روح از ۲ماهگی دمیده میشه

چقدر راحت درباره ی سقط صحبت میکنین  گناهش خیییلی بزرگه، حواستون به عواقبش باشه.  شاید پس ...

بچه حرام رو؟ خود شما می تونی؟ که همیشه با نگاه به اون بچه یادت بیفته چه جنایتی تو حقت شده؟

2706