2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب کسی هم انجام نمیده که بیرون, اخه اصلا نمیخوایم پسرم کوچیکه

این کار گناهی هرکی این کارو انجام داده روزگار خوشی ندیده بعدش

خدا بهت داده نیروشم میده روزیشم میده

واینکه خودت همش عذاب وجدان داری

2728

آخه این چه کاریه؟تو دلت میاد همین پسر 2 سالتو بکشی؟بهش چیز بخورونی بمیره؟اونم همینه.تازه من خیلی ها رو دیدم یکی که سقط کردن یه بلایی سر اون یکی هم اومده.وقتی هنوز ندیدیش دلیل به این نمیشه که بخوای راحت بکشیش

عزیزم چون کم خونی داری اصلا تو خونه این کارو انجام نده خطرناکه خانمی را میشناختم که سر همین موضوع جونشو از دست داد و دوتا بچشو بی مادر کرد ... حالا خوددانی

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔

من پنج هفته بودم یه دونه شیاف کردم بقیه شو هر نیم ساعت یکی زیرزبون گذاشتم چون سنش کم بود اذیت نشدم از پریودی یکم بیشتر ولی اسهال واستفراغ خیلی اذیتم کرد حالا جالبه شوهرم فیلم مصادره رو گذاشت برام خودش رفت بیرون انقد شوهر بیخیالی دارم

شبنم از قبیله باران سابق هستم 

اسی سن بارداریت زیاده یکم خطرناکه زیر نظر دکتر باش یا رصارو بخور بعد برو اورژانس در ضمن قرصا که اثر کنه اسهال و اسفراغ میشی کلی بالا میاری طبیغیه

شبنم از قبیله باران سابق هستم 
2738
اصلن نترس خونریزی درحد پریوده حین استفاده هم مسکن نخور درد رو تحمل کن دمنوش زیاد بخور ورزشم بکن

شما سقط انجام دادی؟

من سقط کردم البته خدا نخواست

پدرم دراومد چه جسمی چه روحی

کی گفته درحد پریود هست؟!!!!!

اسی سن بارداریت زیاده یکم خطرناکه زیر نظر دکتر باش یا رصارو بخور بعد برو اورژانس در ضمن قرصا که اثر ...

اره منم موقع سقطم یکسره همینجوری بودم

از همه جات میزنه بیرون

از چشمات آب میاد چه برسه به جاهای دیگه

ابجی گلم اولن سلام

دومن بهت تبریک میگم که حامله ای

ببین خواهر گلم لازم میبینم اینو بهت بگم که اولن همین الان خیلی ها ارزوشونه جای تو بودن چقدر زیادن زنایی که ارزوی بچه دار شدن دارن

حالا خدارو شکر خدا بدون زحمت و بهت بچه داده چرا نعمت خدا رو نمیبینی ؟؟؟

دومن عزیزم بچه ات دوماهه شه یعنی قلبش شکل گرفته و این‌کار تو یعنی قتل...مثل این میمونه یه موجود که جلوت قلبش میزنه و نفس میکشه و تغذیه میکنه دستاتو بزاری گلوش و اونقدر فشار بدی تا دیگه نتونه نفس بکشه دیگه قلبش نزنه....و در اخرم تیکه تیکه اش کنی تورو خدا ادم دلش میاد با یه حیوونم همچین کاری بکنی..اونوقت تو میخوای با بچت که از گوشت و خون و پوستته..از تو تغذیه میکنه تو وجود توه این کارو بکنی دلت میاد؟؟؟

اگه خدا ازت بپرسه موجودی که من بهش جون و قلب و نفس و اجازه ی زندگی دادم تو چطور به خودت اجازه دادی این حقو ازش بگیری..

جواب خدا رو چی میدی ؟؟؟ازت بپرسه چرا بچه ی خودتو کشتی؟چی جوابشو میدی

میگی چون بچه ی دیگه ام‌کوچیک بود؟؟؟؟

نمیگی تو چه مادری هستی که بین بچه هات فرق میزاری؟؟؟تو چه مادری هستی که به خاطر یکیشون بچه ی دیگه اتو میکشی؟؟؟

تو رو خدا فکر کن به کارت....

مگه زنای قدیم که فاصله ی سنی بچه هاشون یک سال بود همه هم دو سه تا بچه داشتن و ۱۰ برابر زنای امروزی کار داشتن چیکار میکردن؟؟؟؟زنایی که ۳ و ۴ قلو دارن چیکار میکنن؟؟

خواهر گلم خدا وقتی بچه میده رزق و روزی شم میده...توانایی نگه داریشم بهت میده خیالت راحت

اگه سقط کنی تا ابد سایه ی این گناه بالا سر زندگیت هست

این عذاب وجدان تا ابد باهات همراهه

دوست گرامی که با نظر بنده مخالفی میتونید منو ریپلای نکنید.....چون نه شما میتونید منو متقاعد کنید نه من وقت دارم شمارو متقاعد کنم..😊😊میشه اینقد تو تاپیک دیگران ننویسید این چه تاپیکیه..این‌چه سوالیه...این چه..به جاش به خودتون بگید اگه دروس ندارم میتونم تو تاپیک شرکت نکنم😶   به نظر من اینجامحیط خوبیه برای :حرف زدن.نظر دادن.سوال پرسیدن.جواب گرفتن.رد و بدل نظرات.اشنایی با اداب و رسوم،عقاید،دیدگاه ،نظرات و طرز فکر دیگران...پس چه خوبه که بدون توهین با هم خوب باشیم ....میشه اینقدر راجب نظر دیگران،نظر ندیم😑لطفن.....میشه وقتی کسی سوال جنسی میپرسه نریزید سرش؟؟🙄🙄
شما سقط انجام دادی؟ من سقط کردم البته خدا نخواست پدرم دراومد چه جسمی چه روحی کی گفته درحد پریود ه ...

من میگم چون خودم انجام دادم حتا دردمم در حد پریود بود

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2706